Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Lies of P z datą premiery i wersją demo. Zagrajcie w mroczną wersję Pinokia

Można wypróbować grę na wszystkich platformach.

Podczas Summer Game Fest doczekaliśmy się daty premiery wypatrywanego przez wielu Lies of P. Co więcej, twórcy udostępnili wersję demonstracyjną, którą wszyscy mogą sprawdzić już teraz.

Lies of P to trzecioosobowa gra akcji mocno inspirowana powieścią dla dzieci „Pinokio”, choć przybierająca znacznie mroczniejszy i poważniejszy ton. Trudno uniknąć też sporych odniesień do kultowej gry Bloodborne - mamy tu do czynienia z podobną stylistyką, a nawet rozgrywką.

Premierę Lies of P zaplanowano na 19 września tego roku, ale wcale nie trzeba czekać, by sprawdzić, jak gra studia Neowiz sprawdza się „w praniu”. Twórcy udostępnili właśnie grywalne demo na wszystkich platformach, czyli na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz PC.

Podczas rozgrywki w Lies of P zwiedzimy mroczne i utrzymane w wiktoriańskim stylu miasto Krat, opanowane przez „szaleństwo i żądzę krwi”. Wcielamy się w chłopca o imieniu Pinokio, który wydaje się jednak nie być wystrugany z drewna, lecz wyposażony w sporo mechanicznych (i morderczych) części. Miłośnicy gatunku soulsborne powinni mieć ten tytuł na oku.

Co ciekawe, gra doczeka się także fizycznego wydania w pudełkach. Można już składać zamówienia przedpremierowe, a robiąc to, otrzymamy kilka przedmiotów kosmetycznych (w tym kostium Pinokia kojarzący się z animacją Disneya), a także zagramy w Lies of P całe 72 godziny przed premierą.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze