Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

LEGO Star Wars Przebudzenie Mocy - Misja dodatkowa: Powrót Lora Sana Tekki

Zadanie poboczne, w którym poznajemy dwójkę bohaterów - Lora i Athgara posiadającego zdolność latania.

Zadanie to stanie się dostępne po ukończeniu poprzedniej misji dodatkowej, czyli Poe na ratunek. Aby ją rozpocząć udaj się na mapę galaktyki, wybierz planetę Jakku (z lewej strony układu), a następnie z listy zaznacz ostatnią pozycję, czyli Powrót Lora Sana Tekki.

Zadanie to warto wypełnić nie tylko w celu odkrycia sekretów, ale również ze względu na możliwość odblokowania postaci Athgara Heece'a, posiadającego zdolność latania. Jest ona niezbędna, aby dotrzeć do sekretów na niektórych poziomach.

Wąwóz Kelvina

Zacznij kierować się cały czas w prawo, aż dotrzesz do zamkniętej bramy i kilku przeciwników, których wyeliminuj. Następnie zniszcz świecący obiekt z żółtym zaworem (obrazek powyżej).

Podnieś go i zacznij wracać w lewo. Podejdź do mechanizmu wskazanego przez niebieską strzałkę (obrazek powyżej), osadź na niej zawór i zacznij nim kręcić.

Kiedy platformy na górze się otworzy wleć na nią Athgarem (podskocz, a w powietrzu wciśnij przycisk skoku ponownie, po czym go przytrzymaj). Następnie przeleć na platformę na górze ekranu (obrazek powyżej), a stamtąd na gzyms z prawej.

Dotrzesz do mechanizmu. Zniszcz go, a z klocków stwórz drabinę, po której Lor San wejdzie na górę. Przejdźcie w prawo, pociągnij hakiem Lora uchwyt (obrazek powyżej), po czym rzuć w srebrne klocki ładunkiem wybuchowym Arthggara.

Przejdźcie w prawo, podejdź do kołowrotu Lorem, po czym wbij w mechanizm kij (obrazek powyżej). Następnie zacznij go pchać, co spowoduje zniszczenie obwodu zasilania i otworzenie bramy na dole, przez którą przejdź.

W kolejnej lokacji skieruj się w prawo. Po dotarciu do drążka wskocz na niego Lorem od lewej strony, po czym przeskocz na podwyższenie z lewej. Wyrusz w dół ekranu, załatw przeciwników, po czym zniszcz zbiorniki i zbuduj z klocków brakujący fragment podłogi. Następnie przepchnij na dół duży kontener (obrazek powyżej).

Z części stwórz kołowrót, którzy przestaw Lorem. Następnie użyj plecaka odrzutowego Arthggara i przeleć nim nad przepaścią w prawo. Załatw wrogów i rzuć ładunkiem w srebrne klocki na górze ekranu (obrazek powyżej). Po eksplozji wylecą roboty, które zapewnią przejście drugiemu bohaterowi.

Przejdź w prawo i pociągnij hakiem Lora uchwyt na końcu mostu. Załatw okolicznych rywali, po czym rzuć ładunek wybuchowy w srebrne klocki na górze ekranu (obrazek powyżej). W ten sposób uwolnisz zwierzęta, przy pomocy których zniszcz pękniętą ścianę z prawej.

Z wnęki wyleci robot trampolina. Użyj go, aby wprowadzić Lora na podwyższenie z prawej, po czym przy pomocy lornetki zlokalizuj słaby punkt na ścianie przed tobą (obrazek powyżej). Następnie rzuć w niego ładunkiem wybuchowym.

Zejdź na dół i skieruj się w lewą stronę lokacji, gdzie ponownie skorzystaj z lornetki na ścianie. Po odkryciu słabego punktu wejdź na grzbiet zwierzaka i uderz nim w pęknięty fragment ściany. Następnie wskocz na górę Arthgarem (obrazek powyżej).

Zepchnij na dół wózek z częściami, stwórz z klocków drabinę i Lorem pokręć kołowrót z prawej. Kiedy statek spadnie na ziemię wróć na dół, załatw rywali, na górze stwórz z klocków dwie trampoliny (obrazek powyżej), a potem wejdź na górę. Rusz przed siebie w stronę pustyni, aby zakończyć etap.


Następnie: LEGO Star Wars Przebudzenie Mocy - Misja dodatkowa: Polowanie na rathtary

Powrót do spisu treści: LEGO Star Wars Przebudzenie Mocy - Poradnik, Solucja

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PlayStation Vita, Nintendo Wii U, PC, Nintendo 3DS

Related topics
O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze