Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

LEGO Star Wars Przebudzenie Mocy - Misja dodatkowa: Ottegański szturm

Kylo Ren oraz porucznik Phasma w szturmie na wrogą bazę.

Jest to zadanie dodatkowe, które możesz rozpocząć po uzbieraniu 60 złotych klocków. Po uczynieniu tego udaj się na mapę galaktyki i wybierz z niej planetę na wschodzie o nazwie Arthon, po czym z menu wybierz misję w celu jej rozpoczęcia.

Ottegański pościg

W pierwszej części misji skoncentruj się głównie na ostrzeliwaniu nadlatujących statków wroga (obrazek powyżej), które będą próbowały ci przeszkodzić w trakcie pościgu za maszyną dowódcy.

Ottegańskie enklawy

W drugiej części walki zyskasz większą swobodę, a twoim celem będzie zestrzelenie 15 wrogich statków (obrazek powyżej). Pamiętaj, aby unikać wrogiego ostrzału, zwłaszcza, dy rywal usiądzie ci na ogonie.

Po zestrzeleniu przeciwników będziesz musiał zająć się pięcioma działami. Zbieraj różowe torpedy, po czym namierzaj działa i ostrzeliwuj je (obrazek powyżej) - jedna torpeda jest w stanie zniszczyć jeden cel.

W ostatniej fazie walki będziesz musiał strącić wrogi transportowiec. Podleć do niego i trzymając się mu na ogonie, zacznij go ostrzeliwać (obrazek powyżej). Poziom jego zdrowia jest pokazany w procentach na górze ekranu.

Na ottegańskiej ziemi

Po wylądowaniu rozpraw się ze wszystkimi przeciwnikami, którzy cię zaatakują. Następnie pojawi się dron. Po tym, jak wystrzeli rakietę, skorzystaj na niej z mocy (obrazek powyżej) i wystrzel ją w kierunku robota.

Użyj mocy, żeby pozbyć się przeszkody z prawej, po czym użyj jej ponownie na wieżyczce z lewej i obróć ją w prawo (obrazek powyżej). W ten sposób pozbędziesz się systemu ochrony.

Załatw kolejną grupę rywali, w tym droida z lewej (ponownie użyj mocy, kiedy wystrzeli rakietę i poślij ją w jego stronę). Następnie zniszcz Phasmą złotą kolumnę z prawej (obrazek powyżej).

Z klocków stwórz z lewej strony zbiornik na złote bomby. Użyj mocy na pierwszej i przestaw ją w prawo, po czym ostrzelaj Phasmą (obrazek powyżej), co doprowadzi do eksplozji i odblokowania dalszej części drogi.

W kolejnej lokacji załatw rywali i Phasmą zestrzel złote klocki znajdujące się na bramie z lewej (obrazek powyżej) oraz z prawej. Po oczyszczeniu terenu użyj mocy Kylo, aby podnieść ciężkie obiekty i zniszczyć nimi wieżyczki. Po chwili pojawi się transport z żołnierzami - weź ich pod komendę Phasmy i użyj haków na czterech uchwytach na bramie.

Rusz przed siebie i mieczem świetlnym Kylo wydrąż dziurę w przejściu. Staniesz do walki z przywódcą przeciwników. Użyj mocy Kylo na panelu z lewej (obrazek powyżej), a potem ostrzelaj panel z prawej karabinem Phasmy. Następnie użyj mocy na wystrzeliwanych z działa rakietach i skieruj je w odkryte przed chwilą systemy po dwóch stronach przywódcy. Następnie użyj mocy na drzwiach transportera, co zakończy misję.


Powrót do spisu treści: LEGO Star Wars Przebudzenie Mocy - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze