Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

LEGO Star Wars Przebudzenie Mocy - Misja dodatkowa: Karmazynowy korsarz

Zadanie poboczne, w którym wcielamy się w galaktycznych piratów kradnących Najwyższemu Porządkowi transporter.

Jest to zadanie dodatkowe, które możesz rozpocząć po uzbieraniu 40 złotych klocków. Po uczynieniu tego udaj się na mapę galaktyki i wybierz z niej planetę na południu o nazwie Kerroc, po czym z menu wybierz misję w celu jej rozpoczęcia.

Lądowisko

Po znalezieniu się na planecie udaj się w prawo. Po chwili dotrzesz do złotych klocków blokujących drogę. Skorzystaj z karabinu Quiggolda (obrazek powyżej), aby zniszczyć elementy blokujące drogę. Następnie załatw oddział szturmowców.

Przejdź w prawo i użyj haka Sidona na maszynie, po czym z pozostałych klocków stwórz na wprost siebie tarana (obrazek powyżej). Podejdź do neigo Quiggoldem i pociągnij uchwyt, dzięki czemu zniszczysz drzwi prowadzące do pobliskiej lokacji.

Wejdź do środka, załatw szturmowców i zniszcz skrzynię z prawej. Z klocków stwórz uchwyty, które pociągnij Quiggoldem, po czym rzuć w srebrny generator bombą Pru (obrazek powyżej).

Wróć do poprzedniej lokacji, zniszcz taran i z klocków stwórz z prawej strony element, który zablokuje prąd (obrazek powyżej). Załatw szturmowców, którzy nadlecą, po czym wejdź po schodach na górę i skieruj się w prawo.

Po dotarciu do platformy za mostem rzuć Pru bombę na obiekt z prawej, a kiedy pojawi się robot użyj na nim haka Sidona (obrazek powyżej). Po znalezieniu się na górze wyrusz w dół ekranu i podejdź w prawo, po czym użyj haka na drugim robocie.

Podejdź do platformy na górze ekranu i szybko przebiegnij po ścianie w prawo. Zejdź na dół, załatw szturmowców i zniszcz kontener z prawej. Następnie z klocków z lewej stwórz sygnalizator (obrazek powyżej), dzięki czemu po chwili pojawią się roboty, a kompani będą mogli przejść nad przepaścią.

Przejdź Quiggoldem w prawo i pociągnij złote uchwyty. Po odblokowaniu drogi przejdź w prawo i w górę w mostu. Na jego końcu zniszcz obiekty i przejdź Pru przez odkryte w ten sposób przejście (obrazek powyżej). Po znalezieniu się na górze rzuć bombą w srebrną wieżę na górze ekranu.

Przejdź po moście w prawo i załatw kilka grup szturmowców. Po pokonaniu 12 z nich użyj karabinu Quiggolda w celu zniszczenia latającego statku (obrazek powyżej). Odeprzyj następny atak przeciwników, a kolejny statek zniszcz bombą Pru.

Kiedy rozbije się statek wejdź na jego wrak Sidonem, wykonaj podwójny skok (naciśnij skok po raz drugi, gdy jesteś w powietrzu) i przeskocz w prawo. Przejdź dalej i użyj na uchwycie (obrazek powyżej), żeby przedostać się na prawo.

Zniszcz obiekt, jaki tu znajdziesz i z klocków wybuduj z prawej strony generator zasilający windę. Następnie Sidonem, przy pomocy lornetki, zlokalizuj słabe miejsce w mechanizmie na górze ekranu (obrazek powyżej), po czym rzuć w niego bombą.

Po eksplozji zeskocz Sidonem na dół, lornetką zlokalizuj zawór z prawej, po czym ostrzelaj to miejsce Quiggoldem (obrazek powyżej). Kiedy odkryjesz srebrne klocki rzuć w nie bombą Pru. Z klocków stwórz dźwignię, którą pociągnij, a odkryte klocki zniszcz następną bombą. W ten sposób ukończysz misję.


Następnie: LEGO Star Wars Przebudzenie Mocy - Misja dodatkowa: Kłopoty nad Taul

Powrót do spisu treści: LEGO Star Wars Przebudzenie Mocy - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze