Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

LEGO Star Wars Przebudzenie Mocy - Minizestawy i czerwony klocek: Powrót Lora Sana Tekki

Zobacz, gdzie znaleźć wszystkie sekrety ukryte na etapie dodatkowym.

Aby zebrać wszystkie minizestawy i czerwony klocek rozpocznij ten etap dodatkowy w trybie gry swobodnej. Warto wcześniej odblokować postacie, które mogą się przydać w przypadku docierania do niektórych sekretów. Chodzi np. o admirała Ackbara dostępnego po ukończeniu zadania dodatkowego Poe na ratunek. Oprócz tego przyda się postać potrafiąca niszczyć pęknięte ściany (np. Hurid-327 do kupienia w menu postaci - drugi rząd od dołu, prawa strona), a także potrafiący latać Athgar Heece, którego odblokujesz w zadaniu dodatkowym Powrót Lora Sana Tekki (jest do wyboru w pierwszym rzędzie od góry).

Poniżej znajdują się sposoby zdobycia wszystkich 10 minizestawów, które znajdziesz na tym etapie. Zebranie wszystkich umożliwi odblokowanie nowego pojazdu. Dodatkowo na każdym z etapów znajdziesz jednego czerwonego klocka, które możesz następnie wykupić i odblokowywać w ten sposób dodatki i oszustwa (np. mnożniki zbieranych monet).

Wąwóz Kelvina

Minizestaw #1 - w celu zdobycia tego minizestawu musisz uporać się z czterema stworkami (obrazek powyżej), które spotkasz zaraz na początku misji. Pierwszy jest na lewo od startu, drugi nieco dalej z prawej, trzeci dalej z prawej na górze ekranu, a ostatni na prawo od trzeciego.


Minizestaw #2 - na prawo od miejsca startu jest zasypany wrak statku. Użyj na silniku z lewej robota (obrazek powyżej), po czym poskładaj z rozrzuconych klocków minizestaw.


Minizestaw #3 - z prawej strony na górze (przy wydmie) znajdziesz pojemnik z tarczą (obrazek powyżej), w którą strzel. Po chwili pojawi się robot sprzątający, który odgarnie piasek z prawej, odkopując przy tym klocki. Stwórz z nich poszukiwany sekret.


Minizestaw #4 - w pobliżu zamkniętej bramy znajduje się wentylator. Użyj na nim miecza świetlnego (obrazek powyżej), a po wycięciu dziury dotrzesz do minizestawu.


Minizestaw #5 - na parterze, na lewo od mostu, gdzie musisz postawić zasłonę przeciwwiatrową. Znajdziesz tu pojemnik z wodą (obrazek powyżej), do którego wskocz Ackbarem.


Minizestaw #6 - na górze ekranu od minizestawu #5 znajduje się terminal, który obsłuż np. BB-8 (obrazek powyżej). W ten sposób odblokujesz wnękę z lewej, gdzie znajdziesz minizestaw.


Minizestaw #7 - na górze od minizestawu #6. Rzuć w srebrne klocki z prawej ładunkiem wybuchowym, a potem wleć na górę np. Athgarem (obrazek powyżej).


Minizestaw #8 - musisz zniszczyć cztery srebrne mechanizmy przy pomocy ładunków wybuchowych. Pierwszy z nich znajdziesz na lewo od minizestawu #7 (obrazek powyżej). Drugi znajdziesz po dostaniu się na drugą stronę przepaści z wiatrem. Stań na moście i rzuć ładunkiem do góry w lewo (na lewo od minizestawu #9). Dwa ostatnie są na placu z dwoma mechanicznymi zwierzakami - pierwszy jest na środku areny na górze (na lewo od wyjścia z etapu), a drugi z prawej strony lokacji ze „zwierzakami".


Czerwony klocek - na lewo od mostu zejdź na dół ekranu i udaj się w lewo. Na ścianie zobaczysz generator, który uruchom robotem (obrazek powyżej). Z lewej strony pojawi się dwóch mechanicznych zawodników oraz dwa balony. Uderzaj w jeden z nich tak długo, aż dany zawodnik wygra trzykrotnie z drugim, co spowoduje pojawienie się klocka.


Minizestaw #9 - po przejściu na prawą stronę przepaści wejdź na most z prawej i latającą postacią udaj się do minizestawu na górze ekranu (obrazek powyżej).


Minizestaw #10 - z lewej strony areny z dwoma mechanicznymi zwierzakami. Po zniszczeniu jednym z nich czerwono białej ściany z lewej zniszcz dwoma ładunkami srebrne klocki z lewej (obrazek powyżej), a po przejściu przez zawaloną bramę strzel w tarczę na dużym kole.


Następnie: LEGO Star Wars Przebudzenie Mocy - Minizestawy i czerwony klocek: Polowanie na rathtary

Powrót do spisu treści: LEGO Star Wars Przebudzenie Mocy - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze