Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

LEGO Star Wars Przebudzenie Mocy - Minizestawy i czerwony klocek: Poe na ratunek

Zobacz, gdzie są poukrywane sekrety w pierwszej misji dodatkowej.

Aby zebrać wszystkie minizestawy i czerwony klocek rozpocznij ten etap dodatkowy w trybie gry swobodnej. Warto wcześniej odblokować postacie, które mogą się przydać w przypadku docierania do niektórych sekretów. Chodzi np. o admirała Ackbara dostępnego po ukończeniu zadania dodatkowego Poe na ratunek. Oprócz tego przyda się postać potrafiąca niszczyć pęknięte ściany (np. Hurid-327 do kupienia w menu postaci - drugi rząd od dołu, prawa strona).

Poniżej znajdują się sposoby zdobycia wszystkich 10 minizestawów, które znajdziesz na tym etapie. Zebranie wszystkich umożliwi odblokowanie nowego pojazdu. Dodatkowo na każdym z etapów znajdziesz jednego czerwonego klocka, które możesz następnie wykupić i odblokowywać w ten sposób dodatki i oszustwa (np. mnożniki zbieranych monet).

Zgniatarka do śmieci

Minizestaw #1 - na lewo od miejsca z wodą, do którego masz wskoczyć Ackbarem jest kilka klocków. Zniszcz je, a potem użyj mocy na zatopionym z lewej strony kontenerze (obrazek powyżej). Po jego wyłowieniu zniszcz go i z klocków stwórz minizestaw.


Minizestaw #2 - po tym, jak zwężysz pomieszczenie, a potem znów je poszerzysz stwórz z lewej strony most. Przejdź przez niego, a potem wskocz do wody Ackbarem (obrazek powyżej), po czym zbuduj z klocków minizestaw.


Bitwa w hangarze

Minizestaw #3 - musisz użyć haka na trzech pomarańczowych uchwytach. Pierwszy z nich jest zaraz na początku korytarza z lewej (obrazek powyżej). Drugi uchwyt jest w lokacji ze sporą ilością szturmowców, gdzie musisz otworzyć środkowe przejście. Znajdziesz go w małym pokoju z lewej (tam, gdzie zdobywasz hełm). Ostatni jest na ścianie z prawej w korytarzu za środkowymi drzwiami, które otwierasz w terminalu przy pomocy zdobytego wcześniej hełmu.


Czerwony klocek - z lewej strony na początku korytarza znajdziesz wnękę z dwoma butlami (obrazek powyżej). Zniszcz je i przejdź do pokoju, gdzie na każdym obiekcie użyj mocy. Po uczynieniu tego pojawi się czerwony klocek.


Minizestaw #4 - w trakcie pojedynku strzeleckiego zlokalizuj srebrne klocki z lewej strony (obrazek powyżej). Rzuć w nie ładunkiem wybuchowym, a po eksplozji otrzymasz minizestaw.


Minizestaw #5 - po wypuszczeniu potwora i zakończeniu sekwencji strzeleckiej wejdź na górę z prawej i użyj mocy na kontenerach (obrazek powyżej). Kiedy ułożą się niżej wejdź po nich na górę, przeskocz przez te z prawej i podnieś minizestaw.


Minizestaw #6 - w lewym górnym narożniku na arenie, gdzie stał uwięziony potwór, znajdziesz małe przejście (obrazek powyżej). Skorzystaj z niego, a dotrzesz na podwyższenie. Zjedź na dół i wskocz robotem na platformę, po czym zacznij się kręcić. Zrzucić w ten sposób na dół kontenery, a w jednym z nich znajdziesz minizestaw.


Minizestaw #7 - w trakcie zjeżdżania windą na dół zobaczysz piętro ze szturmowcami trenującymi aerobik. Zawczasu zacznij już strzelać, aby trafić dwie tarcze na górze (obrazek powyżej) nad ich głowami.


Ucieczka przez asteroidy

Minizestaw #8 - w trzeciej części misji w trakcie lotu statkiem bojowym będziesz w pewnej chwili przelatywał przez skałę. W jej środku, między złotymi monetami, znajdziesz minizestaw.


Minizestaw #9 - nieco dalej od minizestawu #8 wlecisz do tunelu ze świecącymi kryształami. Zestrzel siedem świecących na zielono (obrazek powyżej), a otrzymasz minizestaw.


Minizestaw #10 - w ostatniej części podniebnej walki, po odparciu pierwszego ataku zacznij strącać wrogie statki z torpedami (różowe kule). Zabieraj je, a następnie atakuj małe fioletowe kryształy (obrazek powyżej). Po zniszczeniu trzech otrzymasz minizestaw.


Następnie: LEGO Star Wars Przebudzenie Mocy - Minizestawy i czerwony klocek: Powrót Lora Sana Tekki

Powrót do spisu treści: LEGO Star Wars Przebudzenie Mocy - Poradnik, Solucja

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PlayStation Vita, Nintendo Wii U, PC, Nintendo 3DS

Related topics
O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze