Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

LEGO Star Wars Przebudzenie Mocy - Minizestawy i czerwony klocek: Finał

Zobacz, gdzie w rozdziale 10 szukać sekretów.

Aby zebrać wszystkie minizestawy i czerwony klocek rozpocznij ten etap w trybie gry swobodnej. Warto wcześniej odblokować postacie, które mogą się przydać w przypadku docierania do niektórych sekretów. Chodzi np. o admirała Ackbara dostępnego po ukończeniu zadania dodatkowego Poe na ratunek. W zadaniu przyda się także potrafiący latać Athgar Heece, którego odblokujesz w misji pobocznej Powrót Lora Sana Tekki (jest do wyboru w pierwszym rzędzie od góry) oraz postać z miotaczem ognia (np. Volzang Li-Thrull) i niszczyciel pękniętych klocków (np. Hurid-327) - obydwaj do kupienia w menu postaci.

Poniżej znajdują się sposoby zdobycia wszystkich 10 minizestawów, które znajdziesz na tym etapie. Zebranie wszystkich umożliwi odblokowanie nowego pojazdu. Dodatkowo na każdym z etapów znajdziesz jednego czerwonego klocka, które możesz następnie wykupić i odblokowywać w ten sposób dodatki i oszustwa (np. mnożniki zbieranych monet).

Bombardowanie oscylatora

Minizestaw #1 - na początku etapu zlokalizuj na niebie fioletowy okręg z flagą (obrazek powyżej). Wleć na nią, a potem zacznij przelatywać przez kolejne punkty wskazywane przez niebieskie strzałki, co będzie zwiększać twój limit czasowy. Po dotarciu na metę otrzymasz minizestaw.


Minizestaw #2 - w drugiej części walki zacznij ostrzeliwać charakterystyczne, zielone działka (obrazek powyżej) po obydwu stronach tunelu. Po zestrzeleniu pięciu otrzymasz minizestaw.


Minizestaw #3 - w drugiej części walki w pewnej chwili skręcisz do tunelu z prawej. Staraj się cały czas przelatywać przez okręgi z monetami, ponieważ w jednym z nich znajdziesz minizestaw (obrazek powyżej).


Minizestaw #4 - po wleceniu do głównej części oscylatora zaczniesz latać wokół lokacji. Zwróć uwagę na czerwone okręgi na ścianach (obrazek powyżej) - jeśli zestrzelisz trzy z nich, to otrzymasz minizestaw.


Starcie na Starkillerze

Minizestaw #5 - podczas walki z Kylo Renem przełącz się na postać na górze i przy pomocy miotacza ognia spal bryłę lodu (obrazek powyżej) na lewo od drzewa. Następnie zanurkuj w zbiorniku Ackbarem, dzięki czemu zdobędziesz sekret.


Minizestaw #6 - na lewo od bryły lodu z minizestawu #5 znajdziesz kilka obiektów. Zniszcz je i zbuduj pierwszego z trzech bałwanów (obrazek powyżej). Klocki do drugiego bałwana znajdziesz na ziemi na prawo od elementów służących do stworzenia karabinu do ostrzelania Kylo. Elementy do trzeciego bałwana są w dalszej części walki. Po tym, jak przepchniecie w dwójkę bohaterów wielką kulę podejdź do podwójnej ściany na górze ekranu i wskocz na górę. Klocki znajdziesz z prawej strony.


Minizestaw #7 - w drugiej części walki wybierz postać stojącą na górze wąwozu i pociągnij nią chwytak na drzewie z lewej (obrazek powyżej). Kiedy minizestaw spadnie na dół podnieś go drugą postacią.


Minizestaw #8 - podejdź do osłony między dwoma drzewami z prawej i użyj komputera z lewej (obrazek powyżej). Następnie stań za osłoną i zacznij ostrzeliwać pojawiające się roboty - zestrzelenie sześciu zapewni ci dostęp do minizestawu.


Minizestaw #9 - w dalszej części walki, po tym jak ze ściany nad przepaścią wydostaniesz się na ląd. Przejdź w prawo i np. Huridem-327 zniszcz pęknięty fragment ściany (obrazek powyżej), za którym znajdziesz minizestaw.


Minizestaw #10 - na prawo od minizestawu #9 jest przepaść. Przeleć nad nią w prawo (obrazek powyżej) np. Athgarem Heecem (albo zejdź nieco niżej i przeskocz na drugą stronę po filarach). Następnie przejdź przez zielony gaz i udaj się do minizestawu.


Czerwony klocek - po wejściu na szczyt podwójnej ściany udaj się w prawo i zniszcz krzak. Na pozostałych klockach użyj mocy, aby stworzyć dużą śnieżną kulę z lewej. Następnie wskocz na nią (obrazek powyżej) i dostań się w ten sposób do sekretu.


Następnie: LEGO Star Wars Przebudzenie Mocy - Minizestawy i czerwony klocek: Wyspa Luke'a

Powrót do spisu treści: LEGO Star Wars Przebudzenie Mocy - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze