Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

LEGO Star Wars Przebudzenie Mocy - Minizestawy i czerwony klocek: Eravana

Zobacz, gdzie szukać sekretów w rozdziale 4.

Podobnie, jak w przypadku sekretów w innych misjach, tutaj również najlepiej jest skorzystać z trybu gry swobodnej w celu zdobycia wszystkich minizestawów i czerwonego klocka. Odblokujesz w ten sposób postacie niezbędne do zdobycia niektórych sekretów. Jednym z takich przykładów jest admirał Ackbar, dostępny po ukończeniu zadania dodatkowego Poe na ratunek. Oprócz niego w tym zadaniu przyda się postać mogąca niszczyć złote klocki, na przykład Szturmowiec (ciężkozbrojny). Aby go zakupić przytrzymaj menu zmiany postaci, wybierz Gra swobodna, a z długiej listy bohaterów wybierz właśnie jego (trzeci rząd od dołu, nieco na lewo od centrum). Kosztuje 125 tysięcy monet.

Poniżej znajdują się sposoby zdobycia wszystkich 10 minizestawów, które znajdziesz na tym etapie. Zebranie wszystkich umożliwi odblokowanie nowego pojazdu. Dodatkowo na każdym z etapów znajdziesz jednego czerwonego klocka, które możesz następnie wykupić i odblokowywać w ten sposób dodatki i oszustwa (np. mnożniki zbieranych monet).

Walka o frachtowiec

Minizestaw #1 - po zakończeniu strzelaniny na początku etapu zostaniesz przełączony na drugą grupę bohaterów. Przejdź w lewo przez zielony gaz i użyj robota C-3PO na komputerze z lewej. Odblokujesz w ten sposób przejście do nowej lokacji z lewej strony. Podejdź do kontenerów z lewej, zniszcz je i stwórz komputer (obrazek powyżej), który obsłuż Finnem. Odeprzyj atak potwora, a potem podnieś pierwszy sekret na tym poziomie.


Minizestaw #2 - w tym samym pomieszczeniu, co minizestaw #1. Po ataku potwora poskładaj z klocków generator, który obsłuż robotem BB-8 (obrazek powyżej). Po chwili wiatrak zdmuchnie na dół klocki, które poskładaj w minizestaw.


Minizestaw #3 - trzecia znajdź również znajduje się w tym samym pomieszczeniu, co dwie poprzednie. Użyj mocy na klapie w prawym górnym rogu (obrazek powyżej). Kiedy ta się podniesie wskocz na nią i zbierz minizestaw.


Czerwony klocek - po tym, jak w trakcie strzelaniny uwolnisz potwora i pojedynek się zakończy. Udaj się na korytarzu w prawo i pociągnij pomarańczowy uchwyt (obrazek powyżej) - w środku kontenera znajdziesz czerwony klocek.


Minizestaw #4 - po przejściu do lokacji na prawo od korytarza z czerwonym klockiem, udaj się w prawo i użyj mocy na kluczu leżącym na ziemi (obrazek powyżej). Kiedy ten trafi do zamka otrzymasz dostęp do minizestawu.


Kręte korytarze frachtowca

Minizestaw #5 - w trakcie ucieczki przed potworem, w pewnej chwili bohaterowie zaczną biec od lewej do prawej strony ekranu. Przygotuj się, ponieważ zaraz z prawej pojawi się minizestaw, po który musisz podskoczyć (obrazek powyżej).


Minizestaw #6 - po tym, jak potwór złapie jedną z postaci w drzwiach udaj się w lewy dolny narożnik i użyj mocy na kontenerze. Po jego zniszczeniu pojawi się mały basen (obrazek powyżej), do którego wskocz Ackbarem.


Finał frachtowca

Minizestaw #7 - w trakcie walki z potworem zestrzel trzy latające stworzenia (mynocki - obrazek powyżej). Dwa są po obydwu stronach potwora, a trzeci wysoko w narożniku z lewej.


Minizestaw #8 - na lewo od potwora znajduje się koło. Zniszcz je, a potem użyj mocy na barierce (obrazek powyżej), dzięki czemu dostaniesz się do minizestawu.


Minizestaw #9 - po dostaniu się na podwyższenie z lewej strony podejdź do ściany z obracającym się mechanizmem i mieczem świetlnym wytnij okrągłe przejście (obrazek powyżej) prowadzące wprost do minizestawu.


Minizestaw #10 - z prawej strony lokacji, w miejscu z trzema przełącznikami. Po odblokowaniu małego przejścia przy ścianie z prawej użyj go, aby dostać się na górę BB-8 (obrazek powyżej), w ten sposób dotrzesz do ostatniego na tym etapie sekretu.


Następnie: LEGO Star Wars Przebudzenie Mocy - Minizestawy i czerwony klocek: Zamek Maz

Powrót do spisu treści: LEGO Star Wars Przebudzenie Mocy - Poradnik, Solucja

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze

More On LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

Najnowsze artykuły