Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

LEGO Saga Skywalkerów - Zniszczenie Starkillera

Oblężenie statku i walka z Kylo Renem.

Zniszczenie Starkillera to przedostatnia misja główna w VII epizodzie LEGO Star Wars Saga Skywalkerów, a więc części Przebudzenie Mocy.


Na tej stronie:


Worek z wybuchami

Gdy wejdziesz do bazy Starkiller, twoim zadaniem jest podłożenie materiałów wybuchowych (1) w miejscach wskazanych przez znaczniki misji (2).

  • Zwróć uwagę na stożki wzroku wrogów. Gdy zbyt długo będziesz w nich przebywał, przeciwnicy wezwą posiłki. Możesz jednak eliminować wrogów od tyłu, po cichu. Najlepiej oczyścić całą lokację z zagrożenia.
  • Do większości miejsc podłożenia ładunków dostaniesz się bez problemu. Jedno z nich wymaga jednak opuszczenia drabiny dźwignią (3).
  • Gdy uporasz się z zadaniem, przejdziesz do kolejnego poziomu.

Zniszczenie Starkillera

  • Po scenie przerywnikowej, zasiądziesz za sterami X-Winga. Musisz zniszczyć obiekty oznaczone po lewej stronie ekranu. Wszystkie wskazane są na czerwono, więc nie będzie trudno je dostrzec.
  • Uruchomi się kolejna sekcja z lataniem, tym razem w dośc wąskim korytarzu.

Walka z Kylo Renem

  • Po scenie przerywnikowej, zmierzysz się z Kylo Renem jako Finn. Potyczka jest bardzo prosta. Postępuj zgodnie ze wskazówkami i okazjonalnie wykonuj uniki, ale głównie atakuj.
  • Po pierwszej fazie walki rozbij drzewo (4), które blokuje ci drogę. Podążaj za znacznikami misji, po drodze walcząc ze szturmowcami.
  • Po drugim starciu z Kylo Renem, przełączysz się na Rey, która również będzie musiała walczyć. Gdy dotrzesz do zaczepów (5), użyj na nich wyrzutni sieci.
  • Rozpocznie się kolejna faza walki. Jest jednak tak prosta, że nie musisz nawet wykonywać uników. Po wygraniu bitwy i scenie przerywnikowej, misja się zakończy.

Następnie: LEGO Saga Skywalkerów - Część większej całości

Spis treści: LEGO Gwiezdne Wojny Saga Skywalkerów – Poradnik, Solucja

Poprzednio: LEGO Saga Skywalkerów - Królowa Starkillera

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze