Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

LEGO Saga Skywalkerów - misje poboczne i aktywności: rodzaje, jak odblokować

Co można robić w grze prócz kampanii fabularnej - odblokowanie i wykonywanie misji pobocznych, łamigłówek i wyzwań.

LEGO Star Wars: Saga Skywalkerów to z jednej strony dziewięć kampanii, które opowiadają wydarzenia trzech filmowych trylogii. Z drugiej strony to także setki dodatkowych zadań pobocznych, łamigłówek i aktywności, w których możesz wziąć udział.

By podejrzeć dostępne do zrobienia rzeczy, otwórz holoprojektor i przejdź do zakładki Misje (1). Tutaj znajdziesz rozpiskę wszystkich aktywności (2), których możesz się podjąć.

Minizestawy i wyzwania poziomów zbierzesz i wykonasz w trakcie misji głównych, jednak misje poboczne, łamigłówki, próby i wyzwania możesz rozpocząć w dowolnym momencie.

Te drugie będą domyślnie ukryte. Możesz zlokalizować je odnajdując kluczowe postacie czy obiekty w grze, możesz też po prostu wykupić plotkę (3) z poziomu holoprojektora.

Kosztować będzie cię to co prawda aż 30,000 monet, ale dzięki temu możliwe będzie rozpoczęcie śledzenia misji (4) czy aktywności.

Dzięki śledzeniu, bardzo łatwo zlokalizujesz postać, z którą musisz porozmawiać czy obiekt, który trzeba zniszczyć lub zebrać. Będzie tam bowiem ikonka wykrzyknika (5), do której będą też prowadzić znaczniki misji.

Pamiętaj jednak, że nie wszystkie aktywności poboczne będą od razu dostępne. Niektóre odblokujesz wykonując misje kampanii na danym terenie, inne zaś dopiero gdy zyskasz dostęp do konkretnych postaci – często z całkowicie odmiennych kampanii. Warto więc podejmować się ich w trybie swobodnym.

Następnie: LEGO Saga Skywalkerów - koszykówka, bumbol: jak grać

Spis treści: LEGO Gwiezdne Wojny Saga Skywalkerów - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze