Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

LEGO Saga Skywalkerów - łamigłówki: miasto Tipoca

Klocki kyber w fabryce klonów na Kamino, w mieście Tipoca.

Miasto Tipoca to futurystyczna lokacja, którą odwiedzisz w LEGO Star Wars: Saga Skywalkerów. To tutaj tworzone są klony, które mają swój udział w II i III kampanii. Tutaj także znajdziesz sporo łamigłówek do rozwiązania.Witaj w mieście Tipoca

Pierwsza łamigłówka czeka na ciebie na początku lokacji, tuż przy lądowisku. Stań przy lewej krawędzi mostu prowadzącego do budynku produkcyjnego i obniż kamerę. Znajdziesz tam zaczepy (1) dla postaci z linką. Wykorzystaj je, by dotrzeć do klocka kyber.


Fett-iwal nagród

By rozwiązać tę zagadkę potrzebujesz klucza (1). Znajdziesz go w zachodniej części lokacji (2).

Podnieś go i udaj się na wschód (3). Tam czeka na ciebie terminal (4), do którego musisz wsadzić kartę, by ze skrzyni obok zebrać klocek kyber.


Kamioański kapitał

By rozwiązać tę zagadkę potrzebujesz baterii (1). Znajdziesz ją w południowej części bazy (2).

Podnieś ją tak samo jak kartę dostępu, a następnie udaj się do pomieszczenia obok (3). Tam znajdziesz terminal (4), w który musisz ją wpiąć. Obok otworzy się skrzynia, z której zbierzesz klocek kyber.


Wodne wirowanie

Ta łamigłówka czeka na ciebie w północno-zachodniej części bazy (1). Dotrzesz w to miejsce w pogoni za Jango Fettem, w trakcie jednej z misji kampanii II.

Klocek kyber znajduje się nad drzwiami prowadzącymi do bazy. Wykorzystaj postać z linką, by złapać się zaczepu (2), a następnie przeskocz na bok i zbierz skarb.


Przyskrzynienie

Kolejna zagadka czeka na ciebie w centralnej części bazy (1).

Dotrzyj tam postacią władającą Mocą. Złap skrzynię (2) leżącą na ziemi, a następnie wykorzystaj ją, by aktywować czerwone przyciski (3) na ścianach i na suficie.

Uderz po prostu skrzynią, by się aktywowały, a na koniec zbierz klocek kyber.

Spis treści: LEGO Gwiezdne Wojny Saga Skywalkerów - Poradnik, Solucja

Poprzednio: LEGO Saga Skywalkerów – łamigłówki: dzielnica federalna

Komentarze

More On Lego Star Wars: The Skywalker Saga

Najnowsze artykuły