Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

LEGO Saga Skywalkerów - łamigłówki: dzielnica federalna

Znajdźki i sekrety w mieście na Coruscant.

Dzielnica federalna to jedno z miejsc w LEGO Star Wars: Saga Skywalkerów, które odwiedzisz w trakcie wielu misji, kierując się do galaktycznego senatu. Tutaj także ukrytych jest sporo sekretów i łamigłówek.Witaj w dzielnicy federalnej

Na pierwszy klocek kyber natrafisz tuż po wejściu do dzielnicy federalnej, obok lądowiska. Skarb znajduje się na jednym z pomników. Wykorzystaj zaczepy (1), by wdrapać się na górę i zebrać klocek kyber.


Klocek pod schodami

Druga łamigłówka czeka w zachodniej części dzielnicy (1).

Znajdziesz tam duże schody prowadzące w dół. Zeskocz na dół przy ich lewej krawędzi (2), by trafić na ukryte pod nimi przejście. Tam też znajdziesz klocek kyber.


Wielki kamień, mały klocek

Kolejna łamigłówka znajduje się na północ (1) od poprzedniej.

Na miejscu znajdziesz wielki głaz, na szczycie którego czeka klocek kyber. Obiegnij go dookoła i zlokalizuj ukryte zaczepy (2). Wykorzystaj broń palną, by zniszczyć obiekty, które są na nich zainstalowane, a następnie wespnij się na szczyt głazu, by zebrać przedmiot.


Plum, plum

Tę łamigłówkę znajdziesz na południe (1) od poprzedniej, przy wielkiej fontannie.

W wodzie, obok konstrukcji, znajdziesz cztery czerwone przyciski (2). Muszą być wszystkie wciśnięte (wtedy zmienią kolor na zielony), by otworzyła się skrzynia z klockiem kyber.

Wykorzystaj dowolną postać władającą Mocą, złap jeden z pobliskich przedmiotów i po prostu ustaw go na czerwonym przycisku. Zrób tak samo z drugim przyciskiem, a na pozostałe dwa ustaw swoje postacie. Po otwarciu skrzyni nie będzie już trzeba trzymać wciśniętych przycisków.


Skoki ze stosu

Następna łamigłówka czeka na ciebie w południowo-zachodniej części (1) dzielnicy.

Natrafisz tam na wysoki budynek, a na jego lewej ścianie znajdziesz zaczep (2). Wykorzystaj postać, która może wystrzelić linkę – jak Jar Jar Binks czy Padme – by się do niego podczepić i wdrap się na dach.

Zaczep się potem kolejnego punktu i wyjdź na wyższy poziom. Tam zbierzesz klocek kyber.

Spis treści: LEGO Gwiezdne Wojny Saga Skywalkerów - Poradnik, Solucja

Poprzednio: LEGO Saga Skywalkerów - łamigłówki: Mos Espa

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Komentarze

More On Lego Star Wars: The Skywalker Saga

Najnowsze artykuły