Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

LEGO Dimensions otrzyma dodatki tematyczne Portal 2 i Doctor Who

Portfele zapłaczą.

Firma LEGO opublikowała ilustracje z nadchodzących dodatków do gry LEGO Dimensions, w tym rozszerzenia inspirowane grą Portal 2 czy serialami „Doctor Who” i „Simpsonowie”.

Zestaw Portal 2 obejmuje figurkę Chell, jej portal gun, wieżyczkę oraz laserową kostkę. Pakiet Doctor Who to Peter Capaladi ze swoim sonicznym śrubokrętem, miniaturową Tardis oraz K-9. W pudełku z Simpsonami znajdziemy Hemera z puszką piwa, różowy samochód oraz telewizor.

Zaprezentowano także pakiety drużynowe, czyli grupy figurek - inspirowane „Parkiem Jurajskim” czy Scooby-Doo. Zapowiedziano też mnóstwo innych opcji, obejmujących najczęściej jedną postać z gadżetem.

Przypomnijmy: LEGO Dimensions rzuca wyzwanie popularnym produkcjom łączącym „fizyczne” zabawki z grami wideo, jak Disney Infinity i seria Skylanders od Activision.

W zestawie startowym znajdziemy specjalny portal, za pomocą którego przeniesiemy ludziki i inne obiekty LEGO z opisywanych zestawów dodatkowych do wirtualnego świata, przygotowanego przez studio TT Games.

Platformy docelowe to PlayStation 3, PS4, X360, Xbox One i Wii U. Premiera 29 września.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły