Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

LEGO Dimensions otrzyma dodatki tematyczne Portal 2 i Doctor Who

Portfele zapłaczą.

Firma LEGO opublikowała ilustracje z nadchodzących dodatków do gry LEGO Dimensions, w tym rozszerzenia inspirowane grą Portal 2 czy serialami „Doctor Who” i „Simpsonowie”.

Zestaw Portal 2 obejmuje figurkę Chell, jej portal gun, wieżyczkę oraz laserową kostkę. Pakiet Doctor Who to Peter Capaladi ze swoim sonicznym śrubokrętem, miniaturową Tardis oraz K-9. W pudełku z Simpsonami znajdziemy Hemera z puszką piwa, różowy samochód oraz telewizor.

Zaprezentowano także pakiety drużynowe, czyli grupy figurek - inspirowane „Parkiem Jurajskim” czy Scooby-Doo. Zapowiedziano też mnóstwo innych opcji, obejmujących najczęściej jedną postać z gadżetem.

Przypomnijmy: LEGO Dimensions rzuca wyzwanie popularnym produkcjom łączącym „fizyczne” zabawki z grami wideo, jak Disney Infinity i seria Skylanders od Activision.

W zestawie startowym znajdziemy specjalny portal, za pomocą którego przeniesiemy ludziki i inne obiekty LEGO z opisywanych zestawów dodatkowych do wirtualnego świata, przygotowanego przez studio TT Games.

Platformy docelowe to PlayStation 3, PS4, X360, Xbox One i Wii U. Premiera 29 września.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

LEGO Dimensions

PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, Nintendo Wii U

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze