Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

LEGO Brawls to zestaw bijatyk ze słynnymi minifigurkami

Zmierza na PC i konsole.

Po trzech latach spędzonych na wyłączność w usłudze Apple Arcade na iOS, kolorowa bijatyka LEGO Brawls ukaże się 2 września także na PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch.

Produkcja studia Red Games Co. stawia na bijatyki w przeróżnej formie, w których cechą wspólną jest fakt, że prowadzimy własną minifigurkę - jak określane są postacie w słynnych duńskich zestawach klocków.

Zaczynamy od zaprojektowania własnego bohatera z setek przeróżnych elementów. Poza wyglądem wybieramy też styl, strategię i osobowość, by później odblokowywać nowe możliwości wraz ze zdobywaniem punktów doświadczenia.

LEGO Brawls nie trzyma się jednego konceptu, lecz stanowi zestaw przeróżnych bijatyk: „4 kontra 4”, battle royale czy „każdy na każdego”, wszystkie z dodatkowymi wariantami. Nie brakuje sieciowej (lub lokalnej) kooperacji oraz rywalizacji, a także plansz inspirowanych przeróżnymi światami LEGO.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze