Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

LEGO Batman 3: Poza Gotham pierwszą odsłoną serii z przepustką sezonową

Sześć pakietów DLC.

LEGO Batman 3: Poza Gotham będzie pierwszą odsłoną „klockowej” serii z przepustką sezonową. W planach jest sześć pakietów DLC.

Każdy zestaw zagwarantuje misję fabularną i zawartość w trybie swobodnej rozgrywki. Łącznie w rozszerzeniach pojawi się ponad 40 postaci i nowe pojazdy.

Trzy pierwsze DLC zadebiutują już 14 listopada, czyli razem z premierą gry. Przepustka sezonowa dostępna będzie na PC, PlayStation 3, PS4, X360, Xbox One. Nie znamy jeszcze ceny w euro, ale kwota zakupu w UK wyniesie około 13 funtów, czyli równowartość ok. 67 zł.

W The Dark Knight Pack wcielimy się w komisarza Gordona i Dark Knighta, odtwarzając scenę pościgu z filmu „Mroczny rycerz”. Wcielimy się też w Jokera, Bane'a oraz Catwoman.

W pakiecie Man of Steel Pack głównym bohaterem będzie Jor-El, a także jego żona Lara oraz robot Kelex. Zadaniem będzie wysłanie Supermana w przestrzeń kosmiczną, by uchronić go przed śmiercią. Całość bazuje na filmie „Człowiek ze stali”.

Trzecie z ogłoszonych DLC - Batman 75th Pack - zaoferuje możliwość zagrania jako Joker, Harley oraz różne wersje Batmana sprzed lat.

Detale na temat trzech pozostałych rozszerzeń poznamy w przyszłości. Gra ukaże się także na PS Vita, Wii U i 3DS, bez przepustki sezonowej i polskich napisów.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze