Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

LEGO Batman 3: Beyond Gotham zapowiedziane

Batman i przyjaciele ruszają w kosmos.

Studio Traveller's Tales zapowiedziało kolejną odsłonę popularnej serii z klockami LEGO w roli głównej. Tym razem otrzymamy także następną część na licencji komiksów wydawnictwa DC - LEGO Batman 3: Beyond Gotham.

Możliwości sprzętu i budżety produkcji LEGO rosną, co wiąże się z coraz większym urozmaicaniem rozgrywki i dodawaniem kolejnych elementów, co udowodniło już LEGO Hobbit, ze sporych rozmiarów światem.

Tym razem jednak postawiono po raz kolejny na zamknięte lokacje. Batman wraz z Ligą Sprawiedliwych stoczy walkę z Brainiacem. W toku fabuły zwidzimy między innymi światy Zielonej Latarni. Wroga pokonamy tylko wspólnymi siłami, a do pomocy dołączą inni złoczyńcy, więc możliwa będzie także rozgrywka jako Joker czy Lex Luthor.

To nie Resogun

Nie zabraknie znanych już kombinezonów dla Batmana i Robina, gwarantujących inne umiejętności. Stroje będą wymagały odpowiedniej energii: baterii czy paliwa do plecaka odrzutowego.

Tym razem ubiór zmienią także inne postacie. Cyborg będzie mógł zamienić się w wielkiego robota, ale otrzyma także kombinezon mistrza skradania, który zamienia go w... pralkę.

Wzorem Watch Dogs, twórcy przygotowali także nowe mini-gry polegające na hakowaniu, a także większą koncentrację na poziomach w przestrzeni kosmicznej. W toku fabuły sprawdzimy się nawet w strzelance 2D przypominającej Resogun, gdzie Batman (lub inny bohater) eliminuje kolejne fale wrogów, zbierając bonusy w okolicach Wieży Ligi Sprawiedliwych.

Premiera jesienią tego roku na PC, PlayStation 3, PS4, PS Vita, X360, Xbox One, Wii U i 3DS.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze