Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

LEGO Batman 3: Beyond Gotham - premiera 14 listopada

AKTUALIZACJA: Z polskimi napisami.

Aktualizacja (27.08.2014): Cenega poinformowała, że LEGO Batman 3: Beyond Gotham ukaże się w Polsce jako LEGO Batman 3: Poza Gotham. Firma QLOC przygotowuje polskie napisy na PC, PlayStation 3, PS4, X360, Xbox One i PS Vita.

*

Oryginalna wiadomość (26.08.2014): Warner Bros. zapowiedziało, że LEGO Batman 3: Beyond Gotham ukaże się 14 listopada. Platformy docelowe to PC, PlayStation 3, PS4, X360, Xbox One, PS Vita, 3DS i Wii U.

Za prace ponownie odpowiada studio Traveller's Tales, twórcy większości produkcji z LEGO w tytule, w tym LEGO Batman: The Videogame oraz Lego Batman 2: DC Super Heroes - dwóch poprzednich części serii z Batmanem.

W nowej odsłonie znajdziemy aż 150 postaci, od Adama Westa to Zatanny. Gra opowie o zmaganiach Batmana i innych bohaterów z uniwersum DC z potężnym złoczyńcą znanym jako Brainiac. Podczas przygody gracze zwiedzą różne planety - choćby świat Zielonej Latarnii.

Podstawy rozgrywki pozostaną niezmienione w stosunku do innych gier akcji z cyklu LEGO. Twórcy dodadzą jednak kilka mini-gier. Jedna z nich przypomina w założeniach grę zręcznościową Resogun - bohater w statku kosmicznym będzie bronił siedziby Ligi Sprawiedliwych.

Nie zabraknie znanych już kombinezonów dla Batmana i Robina, gwarantujących inne umiejętności. Stroje będą wymagały odpowiedniej energii: baterii czy paliwa do plecaka odrzutowego.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze