Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Legion wprowadza spore zmiany w uniwersum World of Warcraft

Spoilery!

Wraz ze zbliżającą się premierą dodatku Legion, uniwersum World of Warcraft przygotowuje się na ogromną inwazję demonów.

Przez następne trzy tygodnie, dobrze znane tereny Azeroth opanują hordy Burning Legion, a wszystkie postacie na poziomie doświadczenia powyżej 10. będą mogli wziąć udział w nowej linii fabularnej.

Już wczoraj stało się coś bardzo ważnego z punktu widzenia miłośników historii opowiadanej w grze.

Uwaga na bardzo duże spoilery poniżej.

***

Linia fabularna przygotowująca na premierę dodatku zaczyna się od scenariusza w Broken Shore. Siły Hordy i Przymierza, dowodzone - odpowiednio - przez Vol'jina i Variana Wrynna łączą siły, by przeciwstawić się inwazji.

Zobacz: World of Warcraft i Legion - jak zacząć, porady na start

Po ukończeniu misji możemy obejrzeć jeden z poniższych przerywników (dzięki, MMO Champion). W obu przypadkach dowiadujemy się, że wymienieni wyżej liderzy giną z rąk Burning Legion.

W przypadku pechowego Vol'jin, który dowodził Hordą przez wyjątkowo krótki okres, sprawa jest nieco bardziej skomplikowana, co pokazuje drugi przerywnik, pokazujący nowego lidera frakcji:

Nie jest obecnie jasne, kto przejmie władzę w Przymierzu, lecz następcą tronu jest Anduin.

Blizzard będzie miał zapewne nadzieję, że tak szokujące zmiany na krótko przed premierą dodatku Legion skłonią graczy do reaktywacji subskrypcji. Rozszerzenie zadebiutuje 30 sierpnia.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze