Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Legendarny Flashback za darmo w GOG.com. W oczekiwaniu na sequel

Rozszerzono promocję.

Klasyczna platformówka Flashback z 1992 roku jest obecnie dostępna za darmo w sklepie GOG.com, w ramach trwającej do 27 czerwca letniej promocji.

Legendarna produkcja Paula Cuisseta dostępna jest w zmodernizowanej wersji, obejmującej filtry grafiki, zremasterowaną muzykę i dźwięk, funkcję przewijania rozgrywki niczym w grach wyścigowych, a także samouczek dla początkujących. Są nawet dwa dodatkowe przerywniki.

Poza tym otrzymujemy oryginał. Młody naukowiec Conrad B. Hart budzi się na Tytanie, porwany i pozbawiony wspomnień. Celem jest oczywiście ucieczka i powrót na Ziemię, ale „po drodze” odkrywamy spisek, który zagraża naszej planecie.

Obecnie Cuisset pracuje z Microids nad sequelem (zapominając o grze Ubisoftu z 2013 roku). Flashback 2 ukaże się pod koniec obecnego roku, nadal stawiając na kamerę z boku, ale już w trzech wymiarach. Powróci także główny bohater, który ponownie będzie musiał ratować cywilizację przed kosmitami.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze