Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Legenda horrorów nie może przejść The Last of Us 2. Naughty Dog pomogło na Twitterze

Od czego są ułatwienia.

Legendarny reżyser horrorów, John Carpenter, utknął w The Last of Us 2 i nie może przejść dalej, mimo że bardzo chce. Wieść dotarła do Naughty Dog, które poratowało filmowca poradami.

Carpenter (reżyser m.in „Mgły”, „Halloween”, „Ucieczki z Nowego Jorku” i „Oni żyją”) jeszcze w 2020 roku przyznał, że bardzo podoba mu się The Last of Us 2. Z nowego wywiadu wynika jednak, że ma problem z ukończeniem gry.

- Utknąłem w The Last of Us 2. Nie mogłem odpalić generatora i się zdenerwowałem - powiedział w rozmowie z AV Club. - To nie fair! Chciałem kontynuować, ale mi nie pozwolili - dodał.

Nie jest jasne, czy John Carpenter miał problem z minigrą związaną z uruchamianiem generatora, czy chodzi o kłopot z rozwiązaniem jakiejś zagadki, której elementem jest generator. Niezależnie od tego, co miał na myśli reżyser, z pomocą przyszło Naughty Dog, które poradziło skorzystać z licznych ułatwień dostępnych w ustawieniach.

Hej, @TheHorrorMaster, jesteśmy wielkimi fanami twoich dzieł i jesteśmy zaszczyceni, że grałeś w nasze gry!” - napisali deweloperzy. „Jeśli chodzi o zagadkę z generatorem, asysta nawigacji ci z tym pomoże, a spowolnienie czasu + podpowiedzi audio pomogą z odpowiednim wyczuciem czasu przy minigrze”.

Wygląda na to, że świat The Last of Us naprawdę spodobał się Carpenterowi. Był zachwycony, kiedy od prowadzącego wywiad dowiedział się, że HBO pracuje nad serialową adaptacją produkcji Naughty Dog.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze