Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Legenda Elden Ring chce przekazać pałeczkę i zaprasza graczy do pomocy

Let Me Solo Her już nie taki solo.

Najpierw pomagał, teraz namawia do tego innych. Legendarny gracz Elden Ring, który ponad dwa tysiące razy pokonał arcytrudną Malenię, usuwa się w cień. Jednocześnie stara się, by jego historia stała się przykładem i namawia graczy do pomagania sobie nawzajem.

W tym celu Let Me Solo Her stworzył nową postać i zaczął organizować streamy, podczas których tym razem to on zaprasza graczy, by pomogli mu w walce. Sam stara się tylko patrzeć z boku. Pierwsza transmisja odbyła się zeszłej nocy i trwała ponad 8 godzin. W jej trakcie przyzywanym graczom udało się pokonać większość bossów od Margita po samą Malenię.

Chcąc nieco odpocząć, stojący za wszystkim gracz o pseudonimie KleinTsuboi postanowił szerzyć dzieło pomocy. Prowadzone przez niego streamy mają zachęcić innych do tego, by poszli w jego ślady i wspierali się nawzajem podczas potyczek z bossami.

Wszyscy chętni mogą dołączyć do akcji, ustawiając w grze na PC hasło grupowe „LMSH”.

Nazwa postaci Let Me Solo Her jest wiadomością dla przyzywających, aby nie wtrącali się i pozwolili mu pokonać Malenię w walce 1 na 1. Wojownik ubrany jedynie w bieliznę i garnek na głowie stał się ikoną społeczności Elden Ring. Docenił go też wydawca gry, Bandai Namco, wysyłając mu najprawdziwszy miecz.

O autorze

Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty. Wcześniej zajmował się drzewkami bonsai oraz był prezenterem radiowym.

Komentarze