Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Łatka 7.2 do World of Warcraft szykuje powrót na Broken Shore

Sargeras nie ma szans.

Kolejna duża aktualizacja popularnego World of Warcraft nosi tytuł Tomb of Sargeras i oznaczenie 7.2. Premiera już we wtorek, 28 marca.

Fani wybitnego Warcraft 3: The Frozen Throne pamiętają zapewne, że Tomb of Sargeras to lokacja, do której zwabiono Gul'dana, by następnie go zamordować i zamienić jego czaszkę w potężny magiczny artefakt.

Wszyscy lubią gnomy

Sam Sargeras to jeden z najpotężniejszych „złych” w uniwersum Warcrafta. To także twórca Legionu, potężnej armii demonów zajmujących się niszczeniem i rujnowaniem wszystkiego, na co się natkną. Dotychczas radził sobie świetnie, choć Azeroth pozostaje nieugięte.

Wygląda na to, że gracze wkrótce spotkają przeciwnika w jakiejś formie (ponieważ ten obecnie nie ma ciała). Pomimo nazwy, sam grobowiec pozostanie na razie zamknięty, podobnie jak było z The Nighthold w aktualizacji 7.1.

Postacie będą więc miały okazję przygotować się na ostateczne starcie, które zakończy ten rozdział historii w popularnym MMO. Najpierw powrócimy na Broken Shore, gdzie rozpoczęła się akcja rozszerzenia World of Warcraft: Legion.

Na drodze do Sargerasa stanie wpierw Kil'Jaeden oraz jego flota demonicznych statków kosmicznych. Szereg zadań pozwoli osłabić pozycje wroga - zbudujemy nawet konstrukcje defensywne, zapewniające określony bonusy. Szczegóły na oficjalnej stronie.

Przygotowano też kolejne scenariusze klasowe oraz związane z przenoszonymi artefaktami. Po ukończeniu wstępnej linii fabularnej, otrzymamy również dostęp do podziemia - Cathedral of Eternal Night - gdzie na pokonanie czeka Mephistroth.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze