Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Latanie nad Broken Isles w aktualizacji 7.2 do World of Warcraft

Plus: Rajd, instancja, misje, inwazje i inne nowości.

Deweloperzy z Blizzarda zapowiedzieli kolejne aktualizacje do World of Warcraft. W większym patchu 7.2 zaimplementowane zostanie między innymi latanie nad kontynentem Broken Isles z dodatku Legion.

Możliwość korzystania z latających wierzchowców będzie dotyczyła wszystkich postaci na koncie, wystarczy więc, że odblokujemy latanie jednym bohaterem.

Gracze otrzymają też zupełnie nowy rajd - Tomb of Sargeras. Pojawi się również kolejna pięcioosobowa instancja. Wprowadzone zostaną nowe misje z klasowej hali. Każda klasa będzie mogła zdobyć specjalnego mounta w ramach kampanii w Order Hall.

Kolejny dodatek to inwazje Legionu na wzór tych, które odbywały się w Azeroth przed premierą najnowszego dodatku. Zadania typu World Quest nie będą dostępne w strefie, w której odbywa się inwazja, co zachęci do szybkiego pokonania demonicznych oddziałów.

Klasowy wierzchowiec Mnicha

Pojawią się także nowe talenty artefaktów, a gracze zyskają również możliwość odblokowania kolejnych wyglądów broni. Wprowadzone zostaną nowe modyfikatory poziomu trudności instancji Mythic Plus.

Miłośnicy PvP będą mogli przetestować specjalne tryby Brawl. To między innymi potyczki Southshore vs Tarren Mill, arena 15 na 15 Packed House, czy zimowa wersja Arathi Basin.

Więcej szczegółów oraz galerię prezentującą klasowe mounty możecie znaleźć na stronie MMO Champion.

Patch 7.2 zostanie opublikowany po aktualizacji 7.1.5, która trafi na serwery testowe w przyszłym tygodniu. Mniejsza łatka to różne poprawki i wydarzenie Timewalking związane z instancjami z Mists of Pandaria - można będzie więc odwiedzić starsze dungeony przy skalowaniu poziomu.

Komentarze