Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Łatanie gry priorytetem dla twórców Saints Row. Opóźniono nowości

Nadciąga duży patch.

Studio Volition przedstawiło plany na ulepszenie Saints Row, którego premiera została przyjęta raczej chłodno. Pierwsza duża aktualizacja powinna zadebiutować pod koniec listopada.

„Wiemy, że gra wymaga jeszcze sporo pracy, aby przyjemność z grania była niczym niezakłócona” - przyznają twórcy na oficjalnej stronie gry. „W planach mamy o wiele więcej, a naszym obecnym priorytetem jest doskonalenie nowych funkcji”.

Listopadowa aktualizacja będzie zawierała ponad dwieście poprawek błędów, koncentrując się na wyzwaniach, ogólnej stabilności i kooperacji. Szczególnie ten ostatni element jest obecnie dość kłopotliwy w obsłudze i działaniu.

Patch z przyszłego miesiąca będzie także początkiem funkcjonalnych zmian i wdrażania nowych funkcji w grze. Mowa między innymi o „zmniejszeniu liczby powtórzeń pewnych czynności, dzięki czemu wyzwania staną się bardziej satysfakcjonujące”. Poza tym nie znamy jednak szczegółów na temat modyfikacji rozgrywki.

Elementy dodatku Front to Back do Saints Row (2022)
Dodatek Front to Back jest już dostępny za darmo

Prace nad łataniem Saints Row sprawiają jednak, że twórcy nie mają zbyt wiele czasu na nowe treści, ograniczając się do przedmiotów kosmetycznych. Już teraz za darmo odebrać można pakiet Front to Back. Plany na kolejne miesiące są nieco bardziej ambitne.

„Zamierzamy jeszcze długo wspierać Saints Row. Rok 2023 będzie niezwykle ekscytujący dla graczy, którzy mogą się spodziewać masy nowych treści, w tym nowej historii (jako element przepustki lub do kupienia osobno), nowych funkcji i nieodkrytych jeszcze obszarów miasta” - zapewniają twórcy.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze