Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Latające samochody w Cyberpunku 2077 - nowy mod robi wrażenie

Zapomnijcie o staniu w korkach.

Brak latających samochodów w Cyberpunk 2077 rozczarował wielu graczy i niektórzy postanowili wziąć sprawy we własne ręce. Do tej pory udawało się to z różnym skutkiem, ale teraz wszystko się zmienia.

Niejaki Jack Humbert opublikował bowiem modyfikację Let There Be Flight („Niech stanie się latanie”). Jest to chyba pierwszy tego typu mod, który nie wygląda jak modyfikacja, ale coś, co od początku było częścią gry.

Projekt imponuje jakością wykonania - trudno stwierdzić, że to dzieło fana. Modyfikacja oferuje konfigurowalny system lotu, który działa we wszystkich pojazdach. Każde auto dostało też unikalne modele silników strumieniowych, animacje oraz efekty specjalne.

Co więcej, można wykonywać beczki w powietrzu i latać do góry nogami, a autor dodał nowa kamerę śledzącą auto. Podczas lotu można wysiąść, ale skutki takiej decyzji można łatwo przewidzieć. Modyfikacja pozwala także płynnie przełączać lot na jazdę po drogach i wspiera zarówno klawiaturę i myszkę, jak i kontrolery.

Niestety, instalacja nie należy do najprostszych, a Let There be Flight wymaga aż pięciu innych modyfikacji do poprawnego działania. Szczegóły na stronie Nexus, pod powyższym linkiem.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze