Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Laptopy do gier w dobrej cenie. Promocje w RTV Euro AGD

Tylko do końca dnia.

Laptopy dla graczy z roku na rok stają się coraz popularniejsze. Rozwój technologii sprawił, że przenośne komputery praktycznie nie ustępują wydajnością maszynom stacjonarnym. W sklepie RTV Euro AGD trwa właśnie promocja na wybrane modele laptopów. Przyjrzyjmy się kilku interesującym propozycjom.

Użytkownicy, którzy poszukują bezkompromisowej wydajności, powinny przede wszystkim poszukać modelu z mocnym układem graficznym oraz szybkim odświeżaniem ekranu. Pozwoli to w pełni wykorzystać możliwości posiadanego sprzętu i cieszyć się wysoką płynnością rozgrywki. Uwagę zwraca, chociażby najnowsza wersja popularnego modelu ASUS ROG Strix G15 z modułami pamięci DDR5 o taktowaniu 4800 MHz.

Osoby o bardziej napiętym budżecie mogą zainteresować się modelami ze zintegrowaną kartą graficzną Radeon Graphics. Układy oparte na architekturze Vega potrafią uruchomić starsze oraz mniej wymagające tytuły w zadowalającej płynności, przy rozdzielczości Full HD. Warto zaznaczyć, że wydajność konkretnej jednostki zależy od danego modelu procesora oraz szybkości posiadanej pamięci RAM. Ciekawą propozycją jest AUSUS ZenBook, wyposażony w mocny procesor Ryzen 7 5700U.

Innym sposobem na ograniczenie kosztu zakupu laptopa jest wybór urządzenia bez preinstalowanego systemu operacyjnego. Firmy Microsoft umożliwia jednorazowe przeniesienie posiadanej licencji na inny komputer, o ile zakupiliśmy system w sklepie. Alternatywnie, możemy zainstalować darmowy system z rodziny Linux, które od kilku lat coraz lepiej radzą sobie z uruchamianiem gier. Wśród dostępnych ofert wyróżnia się model HP OMEN, posiadający „na pokładzie” aż 32 GB RAM.

Wszystkie produkty objęte promocją mozna znaleźć pod tym linkiem.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze