Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Lady Gaga zagra w filmie Joker 2

Prawdopodobnie Harley Quinn.

Napływają zaskakujące doniesienia na temat drugiej części świetnie przyjętego „Jokera”. Oprócz powracającego do roli Joaquina Phoenixa, na ekranie zobaczymy też Lady Gagę. Niewykluczone, że gwiazda wcieli się w postać Harley Quinn.

Lady Gaga zamieściła na Twitterze krótkie wideo, w którym zdradza, że jest w jakiś sposób zaangażowana w produkcję filmu „Joker: Folie à Deux”.

Animacja pokazująca sylwetki tańczących postaci - przypominających Jokera i Gagę - zdradza niewiele. Pojawiły się jednak spekulacje, że gwiazda może pisać muzykę do filmu lub nawet wcielić się w rolę Harley Quinn. Wskazywać ma na to widoczne w pewnym momencie serduszko, które pojawia się na policzku kobiety.

Jak zauważa serwis The Gamer, postać w uniwersum DC odgrywa obecnie Margot Robbie, ale wcale nie oznacza to, że musi tak być w przypadku sequelu „Jokera”. W skasowanej scenie z nowego „Batmana” mogliśmy na przykład zobaczyć Barry’ego Keoghana w roli Jokera, mimo że rolę odgrywa Joaquin Phoenix.

O autorze

Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty. Wcześniej zajmował się drzewkami bonsai oraz był prezenterem radiowym.

Komentarze