Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Lady Gaga jako Harley Quinn na zdjęciach z planu „Jokera 2”

W pełnym kostiumie.

Wreszcie możemy zobaczyć, jak Lady Gaga prezentuje się w pełnym kostiumie Harley Quinn. Do sieci wyciekły kolejne zdjęcia z planu filmu „Joker: Folie a deux”, czyli bezpośredniej kontynuacji „Jokera” z 2019 roku.

Znana piosenkarka po raz pierwszy wcieli się w charyzmatyczną bohaterkę. Przypomnijmy, że do tej pory w tej roli występowała Margot Robbie w widowiskach takich jak „Legion samobójców: The Suicide Squad”, „Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)” oraz „Legion samobójców”. Postać Jokera ponownie odegra Joaquin Phoenix, który za występ w sequelu ma ponoć zainkasować aż 20 milionów dolarów.

Co ciekawe, część użytkowników mediów społecznościowych zastanawiała się, czy zdjęcia nie są przypadkiem wygenerowane przez sztuczną inteligencję. Redakcja portalu The Hollywood Reporter potwierdza jednak, że gwiazdę sfotografowano w sobotę w Nowym Jorku na planie filmu Todda Phillipsa.

Zwróćmy uwagę, że „Joker: Folie a deux” jest zapowiadany jaki musical, choć szczegóły fabularne nie zostały na razie ujawnione. Podtytuł „Folie à Deux” jest za to terminem medycznym w Polsce znanym jako paranoja indukowana. Chodzi o sytuację, gdy opiekun chorej psychicznie osoby zaczyna pod jej wpływem również przejawiać objawy szaleństwa. Pokrywa się to z komiksowym rodowodem Harley.

Bohaterka początkowo była terapeutką Jokera, ale potem stopniowo popadała w coraz większą fascynację groźnym przestępcą. Premiera „Joker: Folie à Deux” zaplanowana jest na 4 października 2024 roku.


Dlaczego warto sięgnąć po „Legendy gier wideo”?

Dzięki książce poznasz największych twórców gier wideo w historii, a przy okazji dowiesz się, jak wielki był ich wpływ na wszystkie kolejne gry, również dzisiejsze hity, w które grasz na co dzień.

Pobierz darmowy fragment i zamów książkę „Legendy gier wideo” w przedsprzedaży »

Kto pierwszy poruszył postacią na ekranie, jak narodziły się komputerowe RPG-i, dlaczego grom tak blisko do filmów, kto wymyślił otwarte światy, jak narodziły się strzelanki czy wreszcie, który znany twórca poleciał w kosmos jako drugi cywil w historii.

Dowiedz się więcej teraz »

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Komentarze