Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

L.A. Noire w 4K w zwiastunie nowej wersji

Gra trafi 14 listopada na Switcha, PS4 i Xbox One.

Rockstar Games opublikowało nowy zwiastun L.A. Noire - z okazji zbliżającej się premiery odświeżonej wersji na PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Gra zadebiutuje na tych platformach już 14 listopada.

Tego samego dnia posiadacze zestawu rzeczywistości wirtualnej HTC Vive otrzymają L.A. Noire: The VR Case Files - siedem specjalnie przygotowanych śledztw.

Podstawowa gra w wersji na PS4 i Xbox One otrzyma ulepszoną oprawę graficzną. Nie chodzi tylko o rozdzielczość, ale także o oświetlenie czy lepiej odwzorowane chmury, a nawet dodatkowe ujęcia kamery.

Wersja na Nintendo Switch nie otrzyma identycznej grafiki, ale za to użytkownicy mogą liczyć na wsparcie dla ekranu dotykowego w trybie przenośnym oraz dla trybu kontrolerów ruchowych.

L.A. Noire debiutowało w maju 2011 roku na PS3 i X360, po wielu latach problematycznej produkcji w australijskim studiu Team Bondi. Początkowo tytuł z przełomową technologią animacji ruchów twarzy i aktorską obsadą miało wydać Sony, lecz prawa przejął Rockstar, pomagając w dokończeniu gry.

Głównym bohaterem jest Cole Phelps, powracający do Los Angeles po zakończeniu II wojny światowej. Zaczynamy jako policjant w drogówce, lecz szybko zostajemy detektywem. Głównym zadaniem jest przeszukiwanie miejsc zbrodni, przesłuchiwanie świadków i próby znalezienia winnego. Nie brakuje też strzelania i pościgów w otwartym mieście.

O autorze
Komentarze