Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kuzynka Hulka dostanie serial komediowy. Pierwszy zwiastun nowej produkcji Marvela

Premiera latem.

Marvel ujawnił datę premiery „She Hulk: Attorney at Law”, czyli nowego serialu zmierzającego na platformę Disney+, a także opublikował pierwszy zwiastun projektu.

Produkcja osadzona w Kinowym Uniwersum Marvela zadebiutuje w usłudze streamingowej w najbliższe wakacje - 17 sierpnia. W planach dziewięć odcinków, przy czym każdy powinien trwać około pół godziny.

Produkcja zrealizowana jest w konwencji serialu komediowego. Główną bohaterką jest Jennifer Walters - kuzynka Hulka. Kobieta na co dzień jest prawniczką, która specjalizuje się w sprawach związanych z ludźmi obdarzonymi nadnaturalnymi zdolnościami.

W wyniku niewyjaśnionych w trailerze okoliczności adwokatka przechodzi podobną mutację, jak Bruce Banner i zamienia się w tytułową postać - wysoką, zieloną pani Hulk, która wyróżnia się bardzo dużą siłą.

W bohaterkę wciela się Tatiana Maslany, która w dorobku ma występ w serialu „Orphan Black”. W obsadzie pojawią się także znani już z dużego ekranu Mark Ruffalo jako Bruce Banne, Tim Roth w roli Abomination oraz Benedict Wong, który ponownie zagra Wonga.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze