Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Krzysztof Ibisz poprowadzi finały Ultraligi League of Legends

Znany prezenter na scenie esportowej.

Telewizja Polsat poinformowała, że znany polski prezenter telewizyjny, Krzysztof Ibisz, poprowadzi finały Ultraligi, czyli najważniejszych rozgrywek esportowych League of Legends w kraju.

Przekazaniu wieści towarzyszyło opublikowanie materiału promocyjnego, w którym Ibisz zostaje przedstawiony niemal jak agent do zadań specjalnych.

Krzysztof Ibisz miał okazję prowadzić wiele programów rozrywkowych i teleturniejów, przykładowo „Awanturę o kasę”, „Rosyjską ruletkę”, „Grę w ciemno” czy „Bar”. Jest trzykrotnym laureatem nagrody Wiktora Publiczności i dwukrotnym zwycięzcą Telekamer.

- Cieszymy się na możliwość współpracy z tak uznaną osobą i jednocześnie dołożymy wszelkich starań, żeby z sezonu na sezon podnosić poprzeczkę jeszcze wyżej - skomentował Bartosz Pawlik, dyrektor kanału Polsat Games.

Znane nazwisko przyciągnie widzów?

Warto przypomnieć, że to nie jedyna znana postać związana z Ultraligą. Podczas fazy play-off bieżącego sezonu, w trakcie meczów ćwierćfinałowych i półfinałowych, prowadzącym został Maciej Dowbor, również prezenter od wielu lat związany z telewizją Polsat.

Finały Ultraligi odbędą się w dniach 27-28 sierpnia. Na wtorek, na godzinę 17:00, zaplanowano mały finał, w którym devils.one zmierzy się z Illuminar Gaming. Zwycięzca spotkania awansuje do wielkiego finału, gdzie stanie w szranki z Rogue Esports Club. Transmisja na kanale Polsat Games.

Źródło: Polsat, EWeszło

Następnie: Zachwycające widoki z lotu ptaka w Red Dead Redemption 2

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze