Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„Krzyk 6” promuje specjalna krzyżówka, którą rozwiązują fani serii

Ghostface zaprasza do zabawy.

Horror „Krzyk 6” zbliża się wielkimi krokami do kin, więc wytwórnia Paramount Pictures postanowiła podgrzać atmosferę przed premierą. Przygotowano specjalną krzyżówkę dla fanów, która sprawdzi ich wiedzę na temat całego cyklu.

Zagadka składa się z dwudziestu jeden haseł. Twórcy zapytali widzów między innymi o ulubiony transport publiczny głównego bohatera filmu albo gdzie najczęściej lubi się czaić na swoje ofiary. Oprócz tego trzeba uzupełnić brakujące słowa w takich zdaniach jak na przykład „It’s time to play a ____”.

Przypomnijmy, że akcja horroru „Krzyk 6” przenosi się do Nowego Jorku, gdzie Ghostface ponownie zaatakuje. Natomiast do obsady powróciły gwiazdy znane z poprzedniej części zatytułowanej po prostu „Krzyk”, wydanej na początku 2022 roku. Są to między innymi Jenna Ortega, Courteney Cox, Hayden Panettiere, Dermot Mulroney, Henry Czerny, Liana Liberato czy Melissa Barrera.

Ostatnia ze wspomnianych aktorek ujawniła, że będzie to najbardziej krwawa odsłona popularnego cyklu. Warto wspomnieć, że tym razem w produkcji nie wystąpi Neve Campbell, która była związana z marką od 1996 roku. Gwiazda odrzuciła zaproponowane warunki finansowe.

Premiera filmu „Krzyk 6” odbędzie się 10 marca w kinach w całej Polsce.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Jusiński

Jakub Jusiński

Autor

Wielki fan kina wojennego i dramatów historycznych. Kuba zajmuje się głównie pisaniem newsów ze świata filmów, seriali i VOD.

Komentarze