Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Krótki trailer Halo Wars 2 prezentuje jeden z przerywników

Plus: zmiany w Forge na PC.

W ten weekend w Stanach Zjednoczonych odbyła się impreza RTX, gdzie zapowiedziano między innymi dodatek do polskiego horroru Layers of Fear. Na miejscu było także studio 343 Industries, opowiadając o przyszłości serii Halo.

Nowa przeglądarka plików dla Forge

Podczas panelu dyskusyjnego zaprezentowano między innymi poniższy zwiastun strategii Halo Wars 2. Trailer w dynamiczny sposób prezentuje założenia fabularne produkcji.

Wideo nie jest niestety w najwyższej jakości, ponieważ zostało zarejestrowane nie bezpośrednio, lecz z transmisji na żywo. Zaktualizujemy wiadomość, gdy tylko pojawi się oficjalna wersja.

Inne wieści na temat Halo z panelu dyskusyjnego to wzbogacenie edytora map Forge do Halo 5 o nową przeglądarkę plików i projektów, pomocną podczas wyszukiwania interesujących elementów.

Nowy system pojawi się w pierwszej kolejności w wersji Windows 10, lecz wkrótce potem trafi także na Xbox One.

Halo Wars 2 zadebiutuje 21 lutego na PC (z systemem Windows 10) oraz Xbox One. Za prace odpowiadają deweloperzy ze studia Creative Assembly - twórcy cyklu Total War.

Rozbudowany edytor map - Forge - do trybu wieloosobowego Halo 5: Guardians trafi na PC jeszcze w tym roku, do pobrania za darmo.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze