Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kręcenie zdjęć do serialu Wiedźmin od Netflixa dobiega końca - sugerują wpisy aktorów

Odbyła się już impreza finałowa.

Znacząca większość scen do pierwszego sezonu serialu Wiedźmin produkcji Netflixa jest już najprawdopodobniej nagrana, jak wynika z licznych wpisów członków ekipy filmowej w mediach społecznościowych.

25 kwietnia odbyło się tzw. wrap party, czyli impreza organizowana na zakończenie zdjęć. Krótkie nagranie z wydarzenia opublikował Adam Levy, który wciela się w rolę druida Myszowora.

Na Instagramie reżyserki Charlotte Brändström można natomiast zobaczyć zdjęcie z okna samolotu, przedstawiające Budapeszt, w którym nagrywano część scen. Fotografię okrasza podpis „żegnaj, Budapeszcie”.

Ekipa oraz aktorzy polecieli już do domów

Z kolei 29 kwietnia wspomniany już Adam Levy opublikował zdjęcie z dopiskiem „To tyle od myszy. Dzięki, #thewitchernetflix”. Wpisy, połączone z faktem zorganizowania imprezy kończącej, wyraźnie sugerują, że zdjęcia zbliżają się do finału.

To jednak nie wszystko, bo sugestywne publikacje udostępniali też pozostali aktorzy. Serialowy czarodziej Istredd, czyli Royce Pierreson, napisał: „To dla mnie koniec prac przy Wiedźminie, smutno mi, że odchodzę, ale jestem bardzo dumny z tego, co osiągnęliśmy”.

Pierreson podziękował też showrunnerce, Lauren S. Hissrich

Jeżeli kręcenie zdjęć dobiega końca, pozostaje jeszcze tzw. postprodukcja, czyli dodanie specjalistycznych efektów. Niedługo możemy też oczekiwać startu kampanii marketingowej.

Zobacz: Netflix - co nowego: kwiecień 2019, seriale i filmy

Serial Wiedźmin zadebiutuje pod koniec 2019 roku, w czwartym kwartale. Odtwórcą postaci Białego Wilka jest Henry Cavill - aktor znany z roli Supermana w filmach na bazie komiksów DC.

Źródło: Redanian Intelligence

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze