Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kosmiczny chaos opóźniony. Kerbal Space Program 2 dopiero w 2023 roku

Na konsolach nieco później niż na PC.

Kerbal Space Program 2 ukaże się na początku 2023 roku - poinformował Nate Simpson, dyrektor kreatywny projektu. Gra miała zadebiutować jeszcze przed końcem bieżącego roku.

- Postawiliśmy sobie poprzeczkę bardzo wysoko, jeśli chodzi o jakość - podkreśla deweloper. - Gra musi działać dobrze na szerokim spektrum maszyn, grafika musi zachwycać, a wszechświat oferuje bogatą zawartość.

Warto przypomnieć, że gra została zapowiedziana na Gamescomie w 2019 roku - z wstępną datą premiery wyznaczoną na 2020 rok.

Kerbal Space Program 2 trafi na początku na PC, a później ukaże się wersja konsolowa. Założenia są podobne do tego, co znamy z oryginału - zajmiemy się budową kosmicznych rakiet i statków, które zabiorą tytułowe ludziki w przestrzeń kosmiczną.

W przeciwieństwie do pierwszej części, sequel zaoferuje też możliwość docierania na wiele dodatkowych planet i budowania na nich baz.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze