Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Koreańskie studio Pearl Abyss opublikowało nowy trailer MMO Black Desert Online

AKTUALIZACJA: Nowy film z gry.

Aktualizacja: Studio Pearl Abyss opublikowało nowy, efektowny film z rozgrywki w Black Desert.

Nagranie przedstawia imponująco wyglądające miasta i pustynne krajobrazy, różne rodzaje wierzchowców graczy, kilka ujęć z walki, modele bohaterów i bitwy z udziałem wielu postaci.

*

Oryginalna wiadomość: Koreańskie studio Pearl Abyss opublikowało nowy trailer MMORPG Black Desert Online, rozgrywającego się w mrocznym świecie fantasy.

Projekt wyróżnia wysokiej jakości grafika, co udowadnia poniższy zwiastun, prezentując różnorodne lokacje z bujną roślinnością, wiarygodne modele postaci, dynamiczną walkę oraz - oczywiście - słonie bojowe.

Black Desert Online ukaże się najpierw w rodzimej dla studia Pearl Abyss Korei Południowej, a następnie twórcy zajmą się poszukiwaniami zachodniego wydawcy. Pierwsze testy - dla zamkniętej grypy graczy - rozpoczną się jesienią, większa liczba użytkowników dołączy do zabawy w grudniu.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze