Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kontynuacja horroru Obcy: Izolacja to stały punkt rozmów w Creative Assembly

Twórcy stawiają na jednego Aliena.

Główny projektant horroru Obcy: Izolacja przyznał, że studio The Creative Assembly niemal codziennie rozmawia o pomysłach na kontynuację tej produkcji.

Gary Napper dodał, że chciałby postawić w przyszłości na większą interakcję z otoczeniem, ale ponownie w starciu tylko z jednym Obcym.

- Fabuła sequela to czasami i codzienny temat. Różne osoby mają swoje własne pomysły, w jakim kierunku powinniśmy pójść. Scenarzyści mają kilka solidnych konceptów i na pewno mamy świetną okazję, by kontynuować opowieść - mówił deweloper dla serwisu avpgalaxy.

- Myślę, że odsłony serii stawiające na akcję bardzo różniły się od Izolacji. Jeśli mielibyśmy zrobić sequel, to chciałbym pozostać przy jednym, przerażającym Alienie, ale chciałbym też zrobić więcej z lokacjami i interakcjami wewnątrz nich - dodał Napper.

Horror Obcy: Izolacja ukazał się w październiku tego roku. „Mimo pewnych niedociągnięć, to świetne, niepokojące doświadczenie i udany powrót Creative Assembly poza pole strategii. Jeśli chcecie poczuć strach przed kosmicznym mordercą na własnej skórze, lepszej okazji nie znajdziecie” - zauważył w recenzji Mateusz.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze