Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kontynuacja Bravely Default ukaże się w Europie w przyszłym roku

Bravely Second: End Layer.

Nintendo ogłosiło plany na europejskie premiery na konsolach Wii U i 3DS. Wśród wymienionych pozycji znaleźć można między innymi kontynuację udanego Bravely Default z 2012 roku.

Bravely Second: End Layer

Nowy tytuł - Bravely Second: End Layer - zadebiutuje w przyszłym roku, wyłącznie na 3DS. Produkcja debiutowała w Japonii w kwietniu tego roku.

Wydarzenia w grze Square Enix umieszczono „na wiele lat” po Bravely Default. Twórcy zapowiadają nową opowieść i „bardziej strategiczne bitwy”. Głównym bohaterem będzie Yew, ruszający z misją odbicia porwanej Agnès Oblige.

Mechanika walki polega na korzystaniu z dwóch postaw: „Brave”, w której postacie wykonują kilka ataków na turę, oraz „Default”, pozwalające zachować punkty akcji na później.

Inne warte uwagi tytuły to opisywana wczoraj platformówka Chibi-Robo!: Zip Lash, razem z figurką amiibo. Premiera w listopadzie.

Dalej jest jeszcze nowa odsłona Dr. Mario, z podtytułem Miracle Cure. Gry logiczne z tego cyklu to wariacja popularnego Tetrisa. Gra ukaże się 11 czerwca, w dystrybucji cyfrowej na 3DS.

Potwierdzono także, że w Europie ukaże się darmowy tytuł sieciowy Project Treasure na Wii U. W tym przypadku nie podano jeszcze konkretnej daty.

Jest też nowa odsłona Mario and Sonic at the Olympic Games

Krótka przerwa? Zobacz także:

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Bravely Second: End Layer

Video Game

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze