Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Konsola 3DS posłuży jako kontroler w bijatyce Super Smash Bros. na Wii U

Demo wersji na 3DS zadebiutuje 19 września.

Konsola Nintendo 3DS będzie mogła zostać wykorzystana jako kontroler Wii U w grze Super Smash Bros. - informuje GameSpot.

Nawet jeżeli 3DS nie jest kontrolerem idealnym, pomysł Nintendo i tak jest ciekawy

Deweloperzy nie zapowiedzieli jeszcze tej funkcji, odkryli ją gracze i dziennikarze, którzy zyskali wczesny dostęp do dema wersji na 3DS. Demo zostanie udostępnione w eShopie dla wszystkich już 19 września.

Super Smash Bros. powstaje zarówno na Wii U, jak też na 3DS. Twórcy nie przygotowują zwykłej konwersji, lecz dwie gry z innymi planszami, trybami i oprawą graficzną.

Wersja na 3DS zadebiutuje już 3 października, a wydanie na konsolę stacjonarną w listopadzie lub w grudniu.

Nie wiadomo jeszcze, czy wykorzystywanie 3DS-a jako kontrolera w grze na Wii U będzie możliwe, jeżeli użytkownik nie będzie posiadał edycji na platformę przenośną.

Super Smash Bros. to bijatyka, w której gracze przejmują kontrolę nad bohaterami różnych produkcji od Nintendo. Niektóre postacie pochodzą z tytułów innych studiów - w tegorocznej edycji to między innymi jeż Sonic czy Pac-Man. W starciach bierze udział dwóch, trzech lub czterech wojowników.

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły