Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Konsekwencje wyborów w trailerze horroru Until Dawn

Efekt motyla.

Horror Until Dawn debiutuje na PlayStation 4 już 28 sierpnia, więc Sony intensyfikuje kampanię promocyjną, publikując już drugi zwiastun w tym tygodniu.

Nowy trailer w nieco chaotyczny sposób stara się przekazać, że to właśnie wybory graczy będą najważniejszym elementem produkcji, a każda decyzja otworzy ścieżkę do innych wydarzeń.

Ten sam koncept prezentuje opublikowany wcześniej w tym tygodniu interaktywny materiał z prawdziwymi aktorami (poniżej).

Gra studia Supermassive Games opowie o grupie przyjaciół, którzy wybrali się do opuszczonego domu w górach. Nie spędzą wolnego czasu na zabawie, ale na walce o własne życie - pobyt na odludziu urozmaica obecność mordercy.

Pod względem rozgrywki, Until Dawn przypomina interaktywne produkcje od Telltale Games lub Quantic Dream. Produkcja powstaje na zmodyfikowanej wersji silnika wykorzystanego przez Guerilla Games w strzelance Killzone: Shadow Fall.

Nudzisz się? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze