Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Konkurs AC Unity - do wygrania GeForce GTX 970

AKTUALIZACJA: Są wyniki i wszystkie prace do obejrzenia. Dziękujemy i gratulujemy!

Czas na ogłoszenie wyników konkursu AC Unity, w którym mogliście wygrać kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 970. Liczba zgłoszeń przerosła nasze oczekiwania, a zaskoczył fakt, że wielu uczestników konkursu postawiło na własne umiejętności. Cieszy udział w zabawie także młodszych Czytelników.

Żeby nie owijać w bawełnę. Spośród nadesłanych prac wybraliśmy do ścisłej czołówki dziesięć. Każda z nich wyróżniała się czymś innym: a to pomysłem, a to wykonaniem, a to ukrytą symboliką. Z tych prac wybraliśmy pięć najlepszych. Nie było łatwo ostatecznie wskazać zwycięzcę, bo poziom finałowych zgłoszeń był naprawdę wysoki.

Długo zastanawialiśmy się nad wyborem pomiędzy pracą Przemysława Żmudy a Krzysztofa Barona, ale ostatecznie zdecydowaliśmy się przyznać pierwsze miejsce pracy Przemka. Są także trzy wyróżnienia. Wszystkim gratulujemy!

PS. Skontaktujemy się ze zwycięzcami.

Przemysław Żmuda - I miejsce

Gilotyna - symbol rewolucji francuskiej - wpisana w mroczny, przytłaczający Paryż, z widocznym nawiązaniem do segmentów pamięci Animusa. Wykonana akrylem na kartonie praca ma wiele do opowiedzenia - budzi fascynację i zarazem niepokoi, czerpie wiele z przeszłości, ale podkreśla istotną rolę science-fiction w grach z serii Assassin's Creed. Autor wygrywa nagrodę główną: kartę graficzną Nvidia GeForce GTX 970 oraz podkładkę, kubek i bluzę Nvidii.

Krzysztof Baron - II miejsce

Świetny pomysł wpisania upamiętniającej rewolucję francuską Wieży Eiffla w assasyńskie ostrze i jego wiązanie w nadgarstku. Modelem dłoni była ręka autora, który otrzymuje figurkę Arno oraz bluzę AC Unity.

Paweł Durczok - wyróżnienie

Teoretycznie „klasyczny”, filmowy plakat. W praktyce wzbudza zainteresowanie dobrą kompozycją i wykonaniem. Autor otrzymuje figurkę Arno.

Anna Przybyłek - wyróżnienie

Doskonały rysunek wykonany ołówkami. Tylko tyle, a przede wszystkim - aż tyle! Autorka otrzymuje podkładkę i kubek Nvidii.

Michał Bialikiewicz - wyróżnienie

Minimalizm wykonania i pomysł dał piękny efekt w postaci pracy, obok której nikt nie przeszedłby obojętnie. Autor otrzymuje podkładkę i kubek Nvidii.

Wszystkie prace

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, a każdemu z osobna za zaangażowanie i poświęcony czasu. Przed Wami wszystkie prace konkursowe, a od nas obietnica - więcej tego rodzaju konkursów w przyszłości (także dla osób mniej uzdolnionych graficznie!).


Assassin's Creed Unity to ogromny, otwarty świat - piękny XVIII-wieczny Paryż, z jego zabudowaniami i uliczkami pełnymi przechodniów. W przypadku wersji PC wymagania sprzętowe, potrzebne do uzyskania najwyższej jakości oprawy graficznej, mogą powodować lekki zawrót głowy. Jednak nic straconego - przed Wami konkurs, w którym do wygrania karta graficzna - NVIDIA GeForce GTX 970.

GeForce GTX 970 to wysokowydajna karta graficzna zaprojektowana z myślą o zaangażowanych graczach. Karta oparta została na architekturze kolejnej generacji NVIDIA Maxwell i łączy w sobie najbardziej zaawansowane technologie - jak choćby technikę Multi-Frame sampled Anti-Aliasing, Voxel Global Illumination czy Nvidia GameStream. Zalety karty poznacie w naszym obszernym teście, a także na oficjalnej stronie.

Co trzeba zrobić?

Po raz kolejny stawiamy na kreatywność. Aby wziąć udział w konkursie, należy przygotować plakat do Assassin's Creed Unity. Technika wykonania dowolna (może to być praca wykonana na komputerze, praca plastyczna lub inna), podobnie jak zawartość - możecie sami wymyślić hasło przewodnie, narysować bohaterów lub wykorzystać oficjalne materiały z gry, dostępne w Internecie.

Granicą jest tylko Wasza wyobraźnia i umiejętności. Dajcie się ponieść fantazji i przygotujcie coś kompletnie zwariowanego albo postawcie na klasykę i jakość wykonania. Wszystko zależy od Was!

  • Prace należy wysyłać na adres: konkurs@eurogamer.pl
  • W przesyłanej wiadomości nie trzeba dołączać adresu zamieszkania - skontaktujemy się ze zwycięzcą indywidualnie.
  • Termin zakończenia przyjmowania prac: wtorek, 18 listopada 2014 roku, godz. 23:59
  • Ogłoszenie wyników: środa, 19 listopada 2014 roku
  • Format: plik graficzny, najlepiej jpg, rozmiar dowolny, waga do 10 MB
  • Jedna osoba może zgłosić tylko jedną pracę!

Nagroda i informacje

Spośród nadesłanych prac zostanie wyłoniona najlepsza, a jej autor otrzyma kartę graficzną GeForce GTX 970 OC, 4GB GDDR5 (256 Bit), podkładkę pod mysz, kubek i bluzę Nvidii. Jeśli pojawiają się wyróżnienia, mamy także gadżety - wspomniane kubki i podkładki pod mysz oraz figurki Arno z Assassin's Creed Unity.

W zabawie nie mogą uczestniczyć pracownicy i współpracownicy Eurogamer Network oraz ich rodziny.

Przesyłając pracę wyrażasz zgodę na publikację swojego imienia i nazwiska oraz na nieodpłatną publikację pracy na naszych łamach. Wyrażasz również zgodę na opublikowanie pracy w profilach społecznościowych Eurogamera oraz partnerów konkursu, którymi są firmy Ubisoft oraz Nvidia.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i z niecierpliwością czekamy na Wasze plakaty!

Tagi

O autorze

Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze