Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Konferencje E3 2016 - wszystkie w jednym miejscu

Nie oglądałeś? Możesz nadrobić zaległości.

Konferencje na targach E3 bywają długie, a kilka zawsze rozpoczyna się o nieludzkich - jak na czas polski - porach. Na szczęście, organizatorzy umieszczają w sieci zapis transmisji w dobrej jakości.

Jeżeli nie oglądaliście pokazów na żywo, a macie ochotę przyjrzeć się prezentacjom, zerknijcie poniżej. Zebraliśmy wszystkie dotychczasowe konferencje w jednym miejscu.

Zobacz: Wszystkie gry z targów E3 2016

Konferencja Electronic Arts

Materiały umieszczamy według kolejności chronologicznej, dlatego zaczynamy od Electronic Arts, które otworzyło serię konferencji na tegorocznych targach. Jest spojrzenie na tryb fabularny w Fifie 17, sporo rozgrywki z Battlefield 1 i Titanfall 2, a także zaskakująco mało na temat Mass Effect: Andromeda.

Konferencja Bethesdy

Obejrzycie tu pokaz hitów takich, jak nowy Quake i nowy Prey, a także obszerny gameplay z Dishonored 2. Są też plany na dalsze wsparcie Fallout 4 oraz Doom.

Konferencja Microsoftu

Konferencja pod znakiem Windows 10, ale jest też najważniejsze chyba wydarzenie całych targów - zapowiedź nowej konsoli. Do tego nowe gry: Forza Horizon 3, Dead Rising 4 czy State of Decay 2 oraz prezentacje tych już zapowiedzianych.

PC Gaming Show

PC Gaming Show powróciło po raz drugi, w skróconej formule. Pokazano sporo trailerów mniejszych i większych gier na PC, takich jak Arma 3: Apex, polski horror Observer czy strzelanka Day of Infamy.

Konferencja Ubisoftu

Konferencja Ubisoftu to spojrzenie na znane tytuły. Zobaczyliśmy w akcji Watch Dogs 2 oraz sporo akcji z Ghost Recon Wildlands i For Honor, a do tego data premiery South Park: The Fractured but Whole. Zaskakująco dużo powiedziano też o produkcjach VR.

Konferencja Sony

Sony rozpoczęło mocnym uderzeniem - prezentacją nowego God of War. Jest też coś, na co liczyło niewielu, czyli data premiery The Last Guardian. Ciekawie zapowiadają się nowowści, takie jak Days Gone, gra ze Spider-Manem czy nowy projekt Hideo Kojimy.

Tagi
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze