Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Konferencja Microsoftu na E3 2017: nowa data i Project Scorpio

Start w niedzielę, 11 czerwca.

Microsoft poinformował, że konferencję na targach E3 przeprowadzi w tym roku nieco wcześniej, bo już w niedzielę - na dzień przed rozpoczęciem amerykańskiej imprezy.

Dokładna data startu wydarzenia - i transmisji - to 11 czerwca, o godzinie 23:00.

Targi E3 coraz częściej „rozciągają się” na niedzielę. Ostatnio Bethesda organizuje w tym dniu swoją konferencję, a inni wydawcy często zapraszają dziennikarzy na zamknięte pokazy.

Tradycja nakazywała jednak, by Microsoft zaczynał imprezę w poniedziałek. Następnie swoje transmisje organizowało Electronic Arts, potem Ubisoft, a noc kończyło Sony.

Tegoroczna konferencja skoncentruje się zapewne na Xbox Scorpio. Polski oddział firmy już teraz sugeruje na Facebooku, by przygotować się „najpotężniejszą informację tego roku”. Także nowa konsola ma zadebiutować jeszcze w tym roku.

Do tego nie zabraknie na pewno gier, choć tutaj oferta Microsoftu wydaje się być dość skromna. Scalebound zostało anulowane, ale jest jeszcze State of Decay 2 czy Phantom Dust. Czekamy więc na zapowiedzi. Może Halo 6?

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze