Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Konami prezentuje rozgrywkę z Metal Gear Online

11 minut akcji i klas.

Konami opublikowało obszerny materiał z rozgrywki w Metal Gear Online, prezentując kilka klas postaci oraz jeden z trybów rozgrywki.

O, tam!

Zwiastun pochodzi z japońskiej wersji gry, z angielskim komentarzem. Zaczynamy od spojrzenia na edytor postaci i część dostępnych opcji zmiany wyglądu naszego awatara.

Musimy też wybrać jedną z trzech specjalizacji: Infiltrator świetnie nadaje się do walki na krótkim dystansie, Scout stawia na karabiny snajperskie, a Enforcer to klasyczny „żołnierz” z ciężkim pancerzem.

Są też postacie specjalne: Ocelot strzela z dwóch rewolwerów, a Snake korzysta ze swojego mechanicznego ramienia z wyrzutnią rakiet.

Po prezentacji klas, Konami oferuje spojrzenie na misję typu Bounty Hunter. To wariacja na temat standardowego deathmatchu - dwie drużyny otrzymują określoną liczbę „kuponów”, zmniejszaną wraz z zabijaniem wrogów lub porywaniem ich za pomocą balonów systemu Fulton.

Jeśli jednak uda nam się porwać szczególnie dobrze radzącego sobie przeciwnika, możemy dodać kilka kuponów na konto naszego zespołu.

Potwierdzono także, Metal Gear Online ukaże się 6 października na PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One. Premiera na PC dopiero w styczniu.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze