Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„Komediowe złoto”. Pierwsze opinie o serialu „She-Hulk”

Mecenas w akcji.

„Mecenas She-Hulk” to najnowsze dzieło Marvel Studio, które 18 sierpnia trafi na platformę Disney+. W sieci pojawiły się pierwsze opinie dziennikarzy, zaproszonych na oficjalną premierę w Las Vegas. Ich zdaniem, możemy się szykować na komediowy hit.

Doceniana jest przede wszystkim Tatiana Maslany, wcielająca się w postać Jennifer Walter i She-Hulk. „Widziałem pierwsze cztery odcinki Mecenas She-Hulk i jest on absolutnie rewelacyjny. Tatiana Maslany jest świetna jako She-Hulk, a sam serial dobrze wypada na wszystkich frontach. To zabawna eksploracja tego, co oznacza być Hulkiem” – stwierdził Josh Wilding z serwisu ComicBookMovie.

Za to Pamela Gores z portalu The Direct podkreśla dobre korelacje filmowego Uniwersum Marvela z fabułą serialu. „Mecenas She-Hulk doskonale przenosi wybryki sądowe Jennifer Walters do Disney+. Tatiana Maslany jest komediowym złotem, widzowie ją pokochają. Da się odczuć klimat MCU, a Wong po raz kolejny będzie ulubieńcem widzów”zaznaczyła dziennikarka.

Nie brakuje jednak bardziej stonowanych opinii. „Nie byłem pewien, co do tej produkcji, ale [serial] jest o wiele lepszy niż się spodziewałem. Nie mogę się doczekać, aby obejrzeć więcej”wyjaśnił Steven Weintraub, redaktor serwisu Collider.

Komentarze