Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kolekcja Mega Man Legacy debiutuje jeszcze w tym miesiącu

W oczekiwaniu na Mighty No. 9.

Capcom ogłosił, że Mega Man Legacy Collection - zestaw sześciu pierwszych odsłon tej serii na PC, PlayStation 4 i Xbox One - ukaże się już 25 sierpnia.

Screen z nowej wersji

Cenę ustalono na 15 euro (ok. 63 zł). W planach na początek przyszłego roku jest jeszcze konwersja na konsolę Nintendo 3DS.

Wydawca dodaje, że fani z Ameryki Północnej dostaną także wersje pudełkowe na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Europa musi zadowolić się wydaniem cyfrowym.

Za antologię odpowiada studio Digital Eclipse, wykorzystujące podczas prac swój silnik - Eclipse Engine. Gry działają w 1080p, ale przy zachowaniu klasycznej estetyki.

Poza przeniesieniem tytułów na współczesne platformy możemy liczyć też na nowe funkcje. Jedną z nich jest tryb Challenge Modes, w którym znajdziemy „wymieszane” sekcje z różnych odsłon. Najlepsze czasy przejścia trafią na tablice wyników.

Inne nowości to rozbudowana baza danych na temat wszystkich aspektów serii, a także tryb treningowy, gdzie sprawdzimy się w starciach z poszczególnymi bossami i cyfrowe muzeum z pamiątkami z lat 1987 - 1992.

Fani Mega Man będą na pewno mieli co robić w oczekiwaniu na duchowego następcę tej serii - Mighty No. 9. Ten tytuł zostało ostatnio opóźniony do przyszłego roku.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Mega Man Legacy Collection

Android, iOS, PS4, Xbox One, PC, Nintendo 3DS, Nintendo Switch

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze