Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kolejny szalony zwiastun Goat Simulator

Tym razem na PS3 i PS4.

Goat Simulator debiutował wczoraj na konsolach PlayStation 3 i PS4, więc twórcy przygotowali kolejny zwiastun nietypowej produkcji, ze sporą dawką szaleństwa.

Tłem muzycznym dla materiału wideo jest nastrojowy utwór „Ave Maria”, wspaniale kontrastujący z kozami przejeżdżanymi przez samochody i niszczącymi stragany.

Jest też tańczący waleń, zrzucana z helikoptera żyrafa, struś surfujący na samochodzie, eksplodujące kozy na basenie, kombajn strzelający piłkami tenisowymi oraz wizyta w kosmosie.

Na PlayStation przygotowano wsparcie dla lokalnej kooperacji: dla dwóch osób na PS3 i czterech na PS4. Na sprzęcie Sony tytuł kosztuje 38 zł.

Gra z sympatyczną kozą w roli głównej rozpoczynała jako wynik „zabawy programistów”, ale ogromna popularność pierwszych ujęć z rozgrywki spowodowała, że twórcy postanowili stworzyć pełną wersję produkcji, wydaną w kwietniu 2014 roku na PC.

Celem jest po prostu sianie zniszczenia przy wykorzystaniu dziwnej fizyki obiektów. Nic nie stoi też na przeszkodzie, by przykleić się - kozim językiem - do lotni albo samochodu i obserwować następujący chaos.

Masz chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze