Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kolejna odsłona serii Assassin's Creed ukaże się przed kwietniem 2014 roku

AKTUALIZACJA: Assassin's Creed IV: Black Flag? Nowy bohater i realia historyczne.

Aktualizacja: W serwisie Reddit pojawił się wpis mężczyzny, który twierdzi, że usłyszał rozmowy marketingowców Ubisoftu w samolocie i że nowa część Assassin's Creed to Assassin's Creed IV: Black Flag. Plotki te potwierdzają też inne źródła. Gra miałaby opowiadać historię o piratach. Ponadto, są przesłanki, jakoby Ubisoft planował zaimplementować jakiś element kooperacji.

Informacje powyżej są niepotwierdzone. Natomiast wszystko, to co poniżej, pochodzi prosto z ust prezesa Ubisoftu i jest wersją oficjalną.

Oryginalna wiadomość: Następna odsłona serii Assassin's Creed ukaże się już w przyszłym roku fiskalnym (okres od 1 kwietnia 2013 do 31 marca 2014). W grze zobaczymy nowego bohatera i epokę historyczną.

Logo zrobione tak szybko jak nowa odsłona gry

Informację przekazał Yves Guillemot, szef Ubisoftu, na konferencji dla inwestorów. Prezes zdradził także, że produkcją zajmuje się inne studio i dodał: - Mamy sporo róznych oddziałów, więc każdy zespół może spokojnie pracować nad swoją własną wizją Assassin's Creed przez kilka lat.

Póki co nie wiadomo, na jakie platformy zmierza gra. Więcej szczegółów mamy poznać „bardzo wkrótce”.

Ostatnią część stworzył Ubisoft Montreal. Ukazała się w listopadzie zeszłego roku, a gracz wcielił się w Amerykanina - Connora. Gra okazała się sporym sukcesem - do sklepów trafiło ponad 12 mln egzemplarzy.

Zobacz także: Assassin's Creed 3 - Poradnik

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze

Rafał Baranowski

Contributor

Komentarze