Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kolejna dyskusja w Overwatch 2. Poszło o menu główne

Fani chcą czegoś nowego.

Wśród społeczności Overwatch 2 rozgorzała dyskusja odnośnie wyglądu menu głównego gry. Gracze zaczęli przerzucać się pomysłami na usprawnienie tego elementu.

Kwestia ekranu głównego - zdawać by się mogło, rzeczy oczywistej i dla wielu obojętnej - wywołała wśród graczy ciekawą burzę mózgów. Na ten moment, w menu Overwatch 2 zobaczymy losowe animacje różnych postaci. Prócz tego, w ramach specjalnych okazji lub eventów, ekran przyozdabiają często unikalne, tematyczne animacje, prezentujące nowe skiny czy inne elementy.

Nie podoba się to części graczy, którzy obdarzyli menu gry mianem „powierzchni reklamowej”. Ich zdaniem, twórcy nie powinni wykorzystywać tej przestrzeni w celu zachęcania do kupna kolejnych elementów kosmetycznych, lecz zamiast tego, pozwolić graczom na dostosowanie ekranu pod własne preferencje.

„Tęsknie za starym menu głównym z Kiriko, był świetny :(” - pożalił się jeden z graczy we wpisie, który rozpoczął całą dyskusję.

Powinniśmy móc wybrać ulubionego bohatera, który będzie pojawiał się na ekranie częściej” - czytamy w komentarzach. „Tak, to prawdopodobnie najlepsza z możliwych opcji. To proste, dajcie nam więcej możliwości na dostosowanie gry pod swój styl. Jak myślicie, ile będzie nas kosztowało skorzystanie z takiej funkcji?” - dodaje inny gracz.

Temat wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem społeczności, możliwe więc, że pomysły graczy trafią w jakiś sposób do twórców. Warto wspomnieć, że choć Overwatch 2 zmaga się ze sporą dawką krytyki ze strony fanów serii, wciąż przyciąga do siebie ogromną liczbę graczy.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze