Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kolejna aktualizacja Destiny usunie błędy w raidzie Crota's End

Wróci też tryb Iron Banner.

Sieciowa strzelanka Destiny otrzyma w przyszłym tygodniu kolejną aktualizację, naprawiającą błędy w raidzie Crota's End z grudniowego dodatku The Dark Below.

Skradanie umożliwia samodzielną zabawę w Crota's End

Studio Bungie potwierdziło także, że od 13 do 19 stycznia ponownie dostępny będzie tryb sieciowej rywalizacji Iron Banner.

Mniej popularne mapy wieloosobowe - Asylum, The Anomaly czy The Burning Shrine - zostaną dodane do popularnych playlist Clash i Control.

Deweloperzy zapewniają na oficjalnym blogu, że wyeliminują kilka usterek, umożliwiających samotne ukończenie pierwszej sekcji raidu Crota's End, przeznaczonego domyślnie dla sześciu osób.

Stosowane przez sprytnych graczy techniki to między innymi stanie w odpowiednim miejscu, skradanie się w określonych sekcjach czy pominięcie całej sekwencji z walką na moście.

Bungie usunie też błąd znacznie zmniejszający poziom trudności ostatniej walki. Okazuje się, że boss może dłużej znajdować się w stanie umożliwiającym zadanie mu obrażeń, jeśli jeden z graczy... utraci połączenie z Internetem.

Inne zmiany to więcej okazji na zdobycie sprzętu podczas raidu czy usprawnienie egzotycznych broni z Vault of Glass.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze